12274268 931444650243023 5597200498283397343 N
12274268 931444650243023 5597200498283397343 N 12278796 931392680248220 864136562208899329 N 12299273 931368030250685 2608464368532343625 N 12313931 931395140247974 2217090150152884460 N 12316430 931416166912538 3152961472134560232 N 12316643 931383263582495 2747637656238600293 N 12274393 932228446831310 6138981527214025852 N

Halowy turniej piłki nożnej w Czaplinku – TERMINARZ-WYNIKI rocznik 2003 27-29 listopada

ELIMINACJE

Piątek 27 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                          Wynik

meczu           zespołu

  1.              1-2                     16.10              Astra Krotoszyn – FA Szczecin            4-3
  2.              3-4                     16.35             UKS Śrem  – AP Kotwica                       0-1
  3.              5-6                     17.00             Prawobrzeże II – Prawobrzeże I          0-5
  4.              7-8                     17.25              Iras Czaplinek – Sokół Karlino            2:3
  5.              9-10                   17.50              Błękitni I – Błękitni II                            3:0

 

GRUPA A

  1. FA Szczecin
  2. UKS Śrem
  3. Prawobrzeże II Szczecin
  4. Iras Czaplinek
  5. Błękitni II Stargard Szczeciński

TERMINARZ: GRUPA A

Sobota 28 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                      Wynik

meczu           zespołu

6.                     1-3                      9.00            FA Szczecin –  Prawobrzeże II Szczecin          4:0

7.                     4-5                      9.25            Iras Czaplinek – Błękitni II Stargard                4-1

8.                     1-2                     9.50             FA Szczecin – UKS Śrem                                    3-2

9.                     5-3                     10.15            Błękitni II Stargard – Prawobrzeże II             1-0

10.                   4-2                     10.40           Iras Czaplinek – UKS Śrem                               1-0

11.                    5-1                     11.05            Błękitni II Stargard – FA Szczecin                    2-0

12.                    2-3                    11.30            UKS Śrem – Prawobrzeże II Szczecin              2-0

13.                    1-4                     11.55            FA Szczecin – Iras Czaplinek                            1-2

14.                    2-5                     12.20           UKS Śrem – Błękitni II Stargard                       4-0

15.                    3-4                     12.45           Prawobrzeże II Szczecin  –  Iras Czaplinek     0:3

 

GRUPA B

  1. Astra Krotoszyn
  2. Kotwica Kołobrzeg
  3. Prawobrzeże I Szczecin
  4. Sokół Karlino
  5. Błękitni I Stargard Szczeciński

TERMINARZ: GRUPA B

Sobota 28 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

16.                    1-3                   13.30             Astra Krotoszyn – Prawobrzeże I                     0:3

17.                    4-5                   13.55             Sokół Karlino –  Błękitni I Stargard                 1:3

18.                    1-2                   14.20             Astra Krotoszyn – Kotwica Kołobrzeg            0:4

19.                    5-3                   14.45             Błękitni I Stargard – Prawobrzeże I                0:0

20.                   4-2                   15.10             Sokół Karlino – Kotwica Kołobrzeg                 1:3

21.                    5-1                    15.35             Błękitni I Stargard – Astra Krotoszyn            4:1

22.                   2-3                    16.00            Kotwica Kołobrzeg – Prawobrzeże I               2:2

23.                   1-4                     16.25            Astra Krotoszyn – Sokół Karlino                      7:1

24.                   2-5                    16.50            Kotwica Kołobrzeg – Błękitni I Stargard         0:0

25.                   3-4                    17.15             Prawobrzeże I – Sokół Karlino                         2:0

BARAŻE DO ĆWIERĆFINAŁÓW

Sobota 28 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

26.                  A3-B5               17.40              FA Szczecin – Sokół Karlino                                5-1

27.                  B3-B4               18.05              Błękitni I Stargard – Prawobrzeże II             0:0 k 5:4

28.                  A4-B4               18.30              Błękitni II Stargard – Astra Krotoszyn             2:1

BARAŻE O OSTATNIE MIEJSCE DO ĆWIERĆFINAŁÓW

Sobota 28 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

29.               PM26-PM27       18.55              Sokół Karlino – Prawobrzeże II                         4:1

30.               PM28-PM27      19.20              Astra Krotoszyn – Prawobrzeże II                     1:1

31.                PM28-PM26      19.45              Astra Krotoszyn – Sokół Karlino                       1:4

ĆWIERĆFINAŁY

Niedziela 29 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

32.                 B2-Z M26          9.00                 Prawobrzeże I –  FA Szczecin                           0:1

33.                 A2-Z M27          9.25                  UKS Śrem – Błękitni I Stargard                       1:0

34.                 B1-Z M28          9.50                  Kotwica Kołobrzeg – Błękitni II Stargard       2:0

35.                 A1 – Z ostat.      10.15                 Iras Czaplinek – Sokół Karlino                       2:1

Mecz o 9 miejsce w turnieju

Niedziela 29 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

36.                                           10.40                  Prawobrzeże II – Astra Krotoszyn                  0:3

BARAŻE miejsca 5-8

Niedziela 29 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

37.              P M32-P M34       11.05                Prawobrzeże I – Sokół Karlino                       3:2

38.              P M33-P M34       11.30               Błękitni I Stargard – Błękitni II Stargard        0:5

PÓŁFINAŁY

Niedziela 29 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

39.               ZM35-ZM33      11.55               FA Szczecin – Iras Czaplinek                  1:1  k 1:2

40.               ZM4-ZM34       12.20               UKS Śrem – Kotwica Kołobrzeg              0:0 k 1:2

Mecz o 7 miejsce w turnieju

Niedziela 29 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

42.              P M37-P M38     13.10                Sokół Karlino – Błękitni Stargard I              3:2

Mecz o 5 miejsce w turnieju

Niedziela 29 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

43.              Z M39-Z M40       13.35               Prawobrzeże I –   Błękitni Stargard II         2:1

Mecz o 3 miejsce w turnieju

Niedziela 29 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

44.             P M39- P M40    14.00                 FA Szczecin – UKS Śrem                                  0:1

WIELKI FINAŁ

Niedziela 29 listopada 2015 rok

Nr                   Numer            Godzina                      Nazwa drużyn                                        Wynik

meczu           zespołu

45.             Z M39-Z M40      14.25               Iras Czaplinek – Kotwica Kołobrzeg       1:1  k 13:12

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

  1.  Iras Czaplinek
  2. Kotwica Kołobrzeg
  3. UKS Śrem
  4. FA Szczecin
  5. Pogoń Prawobrzeże I Szczecin
  6. Błękitni Stargard Szczeciński II
  7. Sokół Karlino
  8. Błękitni Stargard Szczeciński I
  9. Astra Krotoszyn
  10. Pogoń Prawobrzeże II Szczecin