16473725 1237842049603280 694570434947836887 N
16473725 1237842049603280 694570434947836887 N Pobrane

IRAS CUP 2017 – terminarz rocznika 2005

IRAS CUP 2017

Rocznik 2005

Czwartek 15 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
116.00Iras Czaplinek Technik Świdwin2:3
216.30VfB MarlowMUKS Żaki Szczecin0:4
317.00Stal SzczecinFASE Szczecin1:0
417.30Chlebnia Grodzisk MazowieckiGwardia Warszawa1:1
518.00Błękitni StargardPogoń Szczecin2:0
618.30BSG Scanhaus Marlow Technik Świdwin0:3

Piątek 16 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
78.00AP Technik ŚwidwinPogoń Szczecin2:4
88.30Gwardia WarszawaBłękitni Stargard0:0
99.00FASE SzczecinChlebnia Grodzisk Mazowiecki0:1
109.30MUKS Żaki SzczecinStal Szczecin0:1
1110.00Iras CzaplinekBSG Scanhaus Marlow4:0
1210.30Pogoń SzczecinGwardia Warszawa2:0
1311.00Błękitni StargardFASE Szczecin0:0
1411.30Chlebnia Grodzisk MazowieckiMUKS Żaki Szczecin1:0
1512.00Stal SzczecinIras Czaplinek1:1
1612.30AP Technik ŚwidwinGwardia Warszawa0:4
1714.00FASE SzczecinPogoń Szczecin1:3
1814.30MUKS Żaki SzczecinBłękitni Stargard0:0
1915.00Iras CzaplinekChlebnia Grodzisk Mazowiecki0:0
2015.30BSG Scanhaus MarlowStal Szczecin0:1
2116.00Gwardia WarszawaFASE Szczecin2:0
2216.30Pogoń SzczecinMUKS Żaki Szczecin1:1
2317.00Błękitni StargardIras Czaplinek0:0
2417.30Chlebnia Grodzisk MazowieckiBSG Scanhaus Marlow1:1
2518.00Stal SzczecinAP Technik Świdwin2:0
2618.30MUKS Żaki SzczecinGwardia Warszawa1:0
2719.00Iras CzaplinekPogoń Szczecin0:0
2819.30BSG Scanhaus MarlowBłękitni Stargard0:4

Sobota 17 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynNazwa drużynWynik
298.00AP ŚwidwinFASE Szczecin1:5
308.30Stal SzczecinAP Chlebnia Grodzisk1:1
319.00FASE SzczecinŻaki Szczecin0:0
329.30Gwardia WarszawaIras Czaplinek0:0
3310.00Pogoń SzczecinBSG Scanhaus Marlow4:0
3410.30Błękitni StargardStal Szczecin1:0
3511.00AP Chlebnia GrodziskAP Świdwin0:1
3611.30Stal SzczecinPogoń Szczecin0:1
3712.00BSG Scanhaus MarlowGwardia Warszawa0:2
3812.30Iras CzaplinekFASE Szczecin0:2
3913.00AP ŚwidwinŻaki Szczecin1:5
4013.30AP Chlebnia GrodziskBłękitni Stargard1:0

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
418.00Błękitni StargardAP Świdwin4:1
428.30Pogoń SzczecinAP Chlebnia1:0
439.00Gwardia Warszawa Stal Szczecin0:1
449.30FASE SzczecinVfB Szczecin6:0
4510.00Żaki SzczecinIras Czaplinek2:1

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 9 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
4610.30BSG Scanhaus MarlowIras Czaplinek0:2

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 7 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
4711.00AP ŚwidwinFASE Szczecin1:3

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 5 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
4811.30Gwardia WarszawaLKS Chlebnia1:0

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 3 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
4912.00Żaki SzczecinBłękitni Stargard0:2

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
5012.30Stal SzczecinPogoń Szczecin0:1