16473725 1237842049603280 694570434947836887 N
16473725 1237842049603280 694570434947836887 N

IRAS CUP 2017 -terminarz rocznika 2007

IRAS CUP 2017

Rocznik 2007

Czwartek 15 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
1A16.00FSV 90 Altentreptov -Błękitni Stargard 0:6
2B16.30Iras 08 Czaplinek - AP Chlebnia1:3
3A17.00Iras 07 Czaplinek - Gwardia Koszalin1:5
4B17.30AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin II6:2
5A18.00AP Technik Świdwin - Arkonia Szczecin1:5
6B18.30Sparta Gryfice - SALOS Szczecin0:5

Piątek 16 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
7A8.00Gwardia Koszalin - FSV 90 Altentreptov4:4
8A8.30Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin3:2
9A9.00Iras 07 Czaplinek - AP Technik Świdwin3:1
10A9.30Arkonia Szczecin - FSV 90 Altentreptov4:0
11A10.00AP Technik Świdwin - Gwardia Koszalin0:4
12A10.30Błękitni Stargard - Iras 07 Czaplinek7:2
13A11.00FSV 90 Altentreptov - AP Technik Świdwin5:3
14A11.30Iras 07 Czaplinek - Arkonia Szczecin1:5
15A12.00Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard3:2
16A12.30FSV 90 Altentreptov - Iras 07 Czaplinek2:0
17B14.00Gwardia Koszalin II - Iras 08 Czaplinek3:1
18B14.30AP Chlebnia - SALOS Szczecin0:5
19B15.00AP Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice3:0
20B15.30Iras 08 Czaplinek - SALOS Szczecin0:7
21B16.00Sparta Gryfice - Gwardia Koszalin II1:3
22B16.30AP Chlebnia - AP Kotwica Kołobrzeg1:4
23B17.00Sparta Gryfice - Iras 08 Czaplinek4:1
24B17.30SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg7:2
25B18.00Gwardia Koszalin II - AP Chlebnia2:0
26B18.30AP Kotwica Kołobrzeg - Iras 08 Czaplinek4:0

SOBOTA 17 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
27A8.00AP Technik Świdwin - Błękitni Stargard0:8
28A8.30Arkonia Szczecin - Gwardia Koszali1:1
29B9.00AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Sparta Gryfice4:0
30B9.30SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin II5:0

SOBOTA 17 czerwca 2017 r

FAZA II (Miejsca 1-6)

Nr meczunr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
31A1/B310.00Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin II3:1
33A2/B111.00Gwardia Koszalin - Salos Szczecin0:6
35A3/B212.00Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg3:0
37A2/B313.00Gwardia Koszalin - Gwardia Koszalin II6:0

SOBOTA 17 czerwca 2017 r

FAZA II (Miejsca 7-12)

Nr meczunr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
32A4/B610.30Altentreptow - Iras 08 Czaplinek8:1
34A5/B411.30Iras 07 Czaplinek - AP Chłebnia1:5
36A6/B512.30Technik Świdwin - Sparta Gryfice2:1
38A5/B613.30Iras 07 Czaplinek - Iras 08 Czaplinek 4:0

NIEDZIELA 18 czerwca 2017 r

FAZA II (Miejsca 1-6)

Nr meczunr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
40A1/B28.30Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg1:1
42A3/B19.30Arkonia Szczecin - Salos Szczecin1:2
44A2/B210.30Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg1:2
46A3/B311.30Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin II2:2
48A1/B112.30Błękitni Stargard - Salos Szczecin2:1

NIEDZIELA 18 czerwca 2017 r

FAZA II (Miejsca 7-12)

Nr meczunr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
39A4/B58.00Altentrepow - Sparta Gryfice3:0
41A6/B49.00Technik Świdwin - AP Chlebnia0:5
43A5/B510.00Iras Czaplinek - Sparta Gryfice1:2
45A6/B611.00Technik Świdwin - Iras 08 Czaplinek1:1
47A4/B412.00Altentreptow - AP Chlebnia4:1