16473725 1237842049603280 694570434947836887 N
16473725 1237842049603280 694570434947836887 N

IRAS CUP 2017 – terminarz rocznika 2006

IRAS CUP 2017

Rocznik 2006

Czwartek 15 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
1A16.00Iras Czaplinek -
Gwardia Koszalin
1:4
2B16.30Pogoń Szczecin - Gwardia Warszawa3:0
3A17.00AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Drukarz Warszawa3:0
4B17.30Błękitni Trzygłów - Kotwica Kołobrzeg2:3
5A18.00Błękitni Stargard - Vineta Wolin0:3
6B18.30Salos Poznań - MUKS Żaki Szczcin1:4

Piątek 16 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
7A8.00Iras Czaplinek - Drukarz Warszawa2:3
8A8.30Gwardia Koszalin - Vineta Wolin6:0
9A9.00AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Błękitni Stargard3:0
10A9.30Iras Czaplinek - Vineta Wolin0:4
11A10.00Gwardia Koszalin - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki0:6
12A10.30Drukarz Warszawa - Błękitni Stargard2:0
13A11.00Iras Czaplinek - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki2:3
14A11.30Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard0:2
15A12.00Vineta Wolin - Drukarz Warszawa0:2
16A12.30Błękitni Stargard - Iras Czaplinek 0:1
17A13.00Drukarz Warszawa - Gwardia Koszalin 1:4
18A13.30Vineta Wolin - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki0:6
19B14.00Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg1:1
20B14.30Gwardia Warszawa - MUKS Żaki Szczecin1:4
21B15.00Błękitni Trzygłów - Salos Poznań0:0
22B15.30Pogoń Szczecin - MUKS Żaki Szczecin2:5
23B16.00Gwardia Warszawa - Błękitni Trzygłów3:1
24B16.30Kotwica Kołobrzeg - Salos Poznań2:5
25B17.00Pogoń Szczecin - Błękitni Trzygłów 4:0
26B17.30Gwardia Warszawa - Salos Poznań 0:1
27B18.00MUKS Żaki Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4:2
28B18.30Salos Poznań - Pogoń Szczecin 2:3
29B19.00Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Warszawa6:3
30B19.30MUKS Żaki Szczecin - Błękitni Trzygłów8:0

Sobota 17 czerwca 2017 r

Baraże do ćwierćfinałów

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R1A3-B68.00Drukarz Warszawa - Błękitni Trzygłów5:1
R2B3-A68.30Salos Poznań - Błękitni Stargard5:3
R3A4-B39.00Vineta Wolin - Gwardia Warszawa0:6
R4B4-A59.30Kotwica Kołobrzeg - Iras Czaplinek2:2 k 1:0

Sobota 17 czerwca 2017 r

Ćwierćfinały

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
K1B2 - Z R110.00Pogoń Szczecin - Drukarz Warszawa1:2
K2A2 - Z R210.30Gwardia Koszalin - Salos Poznań5:2
K3B1 - Z R311.00Żaki Szczecin - Gwardia Warszawa2:0
K4A1 - Z R411.30AP Chlebnia - Kotwica Kołobrzeg7:1

Sobota 17 czerwca 2017 r

Baraże miejsca 9-12

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R5P R1 - P R412.00Błękitni Trzygłów - Iras Czaplinek3:0
R6P R2 - PR312.30Błękitni Stargard - Vineta Wolin0:2

Sobota 17 czerwca 2017 r

Baraże miejsca 5-8

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R7P K1 - P K413.00Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg4:0
R8P K2 - P K313.30Salos Szczecin - Gwardia Warszawa2:5

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Półfinały

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M1Z K1 - Z K49.00Drukarz Warszawa - AP Chlebnia2:2 k2:1
M2Z K2 - Z K39.30Gwardia Koszalin - Żaki Szczecin0:5

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 11 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M3P R5 - P R610.00Iras Czaplinek - Błękitni Stargard1:0

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 9 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M3Z R5 -ZP R610.30Błękitni Trzygłów - Vineta Wolin2:1

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 7 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M5P R7 -P R811.00Kotwica Kołobrzeg- Salos Poznań5:0

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 5 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M6Z R7 -Z R811.30Pogoń Szczecin - Gwardia Warszawa4:2

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 3 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M7P M1 -P M212.00AP Chlebnia - Gwardia Koszalin2:1

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 1 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M8Z M1 -Z M212.30Drukarz Warszawa - Żaki Szczecin0:3