P1030026
P1030026 P1030031 P1030047 P1030048 P1030038

Iras zagrał ze zmiennym szczęściem w Lidze Młodzika

W dniu 11.11.2018 roku na Stadionie Miejskim w Czaplinku odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej Ligi Młodzika.
Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły Irasa Czaplinek, które zmierzyły się z Bałtykiem Koszalin.
Drużyna Kuba Łacnego w kategorii młodzik starszy D1 niestety uległa rówieśnikom z Koszalina 0-5.(0-3). Na tak wysoki wynik, na pewno miała wysoka absencja zawodników z Irasa i to aż 4 czołowych.
W drugim spotkaniu w kategorii młodzika młodszego D2 podopiecznik Dariusza Łacnego pokonali swoich rywali z Bałtyku 2:0.
Od samego początku meczu była zacięta walka z obu stron ale to Iras do przerwy prowadził 1-0.  Bramkę strzelił Szymon Majewski.
W drugiej połowie spotkania do ataku przystąpili zawodnicy Bałtyku ale to Iras po raz kolejny wychodzi obronną ręką strzelając przyjezdnym drugą bramkę. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dawid Rutkowski.
Brawa dla zawodników obu drużyn za wspaniałe pojedynki.