Turniej 4 6 03 2016
Turniej 4 6 03 2016

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Czaplinek 4-6 marca- wyniki rocznik 2003

TERMINARZ : ROCZNIK 2003

Piątek 4 marca 2016 rok

nr.meczu     numer zespołu   godzina                                NAZWA DRUŻYN                     wynik

  • 3            1-2                      14.10               Iras Czaplinek – Stal Szczecin                         1:1
  • 5            3-4                      14.50               FASE Szczecin – Błękitni Stargard                  1:0
  • 8            5-6                      15.50               Kotwica Kołobrzeg – Vineta Wolin                 2:0
  • 10          1-7                      17.00               Iras Czaplinek – U-2 Bytów                             2:0
  • 12          3-6                      17.40               FASE Szczecin – Vineta Wolin                         0:0
  • 14          2-5                      18.20               Stal Szczecin – Kotwica Kołobrzeg                1:3
  • 17          4-7                      19.20               Błękitni Stargard – U-2 Bytów                        1:0

 

Sobota 5 marca 2016 rok  (mecze odbędą się w Złocieńcu)

nr.meczu     numer zespołu   godzina                                NAZWA DRUŻYN                     wynik

  • 37        1-5                       15.00               Iras Czaplinek – Kotwica Kołobrzeg              2:0
  • 38        2-6                       15.20               Stal Szczecin – Vineta Wolin                           0:1
  • 39        3-7                       15.40               FASE Szczecin – U-2 Bytów                             4:0
  • 40        4-5                       16.00               Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg         1:2
  • 41        1-6                       16.20               Iras Czaplinek – Vineta Wolin                         4:0
  • 42        2-7                       16.40               Stal Szczecin – U-2 Bytów                                3:1
  • 43        3-5                       17.00               FASE Szczecin – Kotwica Kołobrzeg               4:0
  • 44        1-4                       17.20                Iras Czaplinek – Błękitni Stargard                 8:0
  • 45        2-3                       17.40               Stal Szczecin – FASE Szczecin                          0:4
  • 46        4-6                       18.00               Błękitni Stargard – Vineta Wolin                     2:2
  • 47        7-5                       18.20               U-2 Bytów – Kotwica Kołobrzeg                      1:1
  • 48        1-3                       18.40               Iras Czaplinek – FASE Szczecin                        0:1
  • 49        2-4                       19.00               Stal Szczecin – Błękitni Stargard                     1:2
  • 50        6-7                       19.20               Vineta Wolin – U-2 Bytów                                 0:1

Niedziela 6 marca 2016 rok

Półfinały

nr.meczu     numer zespołu   godzina                                NAZWA DRUŻYN                     wynik

  • 52          M1 -M4              8.45                FASE Szczecin – Błękitni Stargard                 5:0
  • 54          M2 – M3             9.35                Iras Czaplinek – Kotwica Kołobrzeg             0:2

Trójmecz pomiędzy zespołami z miejsc 5-7

  • 57          PM57-PM58      10.50             Stal Szczecin – Vineta Wolin                           1:0
  • 59          PM57-PM58      11.40             Vineta Wolin – U-2 Bytów                               1:2
  • 61          PM57-PM58      12.30             Stal Szczecin – U-2 Bytów                               0:0

Mecz o miejsce 3

  • 63          PM52-PM54      13.20            Błękitni Stargard – Iras Czaplinek                  1:0

Finał

  • 65          ZM52-ZM54      14.10            FASE Szczecin – Kotwica Kołobrzeg               0:1