20181124 111342
20181124 111342 20181124 111346 20181124 111355 20181124 111359

Sparing Irasa Czaplinek z Olimpem Złocieniec

W sobotę 24 listopada drużyna Irasa Czaplinek z rocznika 2006 rozegrała mecz sparingowy z Olimpem Złocieniec. Spotkanie świetnie się rozpoczęło. Po golach Mateusza Skoniecznego i Błażeja Buca Iras po zaledwie 8 minutach prowadził 2-0. Chwilę później chłopcy z Czaplinka niestety stracili bramkę na 2-1. Na całe szczęście nieługo trzeba było czakać na kolejną bramę la Irasa. Pole karne ewientny Rzut karny po faulu na „Matim” pewnie wykorzystał Szymon Chudy. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdążyli zdobyć kontaktową bramkę, po niedokładnym rozegraniu w obronie. W drugiej połowie jedyną bramkę ponownie zdobył Szymon Chudy po ładnym strzale z powietrza z pierwszej piłki. Mecz zakończył się wynikiem 4-2 dla Irasa.
Skład: Jakub Szczygieł, Jakub Skibiński, Tymoteusz Mytko, Daria Bernat, Marcel Drożdż, Maksymilian Przytuła, Błażej Buca, Szymon Chudy, Mateusz Skonieczny i Dawid Garczarek
Bramki: Mateusz Skonieczny, Błażej Buca, Szymon Chudy dwie
Już jutro kolejne wyzwanie Football Park Cup w Szczecinie.