IMAG1138
IMAG1138 IMAG1143 IMAG1146 IMAG1152 IMAG1153 IMAG1154 IMAG1155 IMAG1161 IMAG1162 IMAG1163 IMAG1166 IMAG1175 IMAG1176 IMAG1182 IMAG1186 IMAG1187 IMAG1194

VI miejsce podopiecznych Pawła Jurewicza na turnieju LIGI BAŁTYCKIEJ w Złocieńcu.

W niedziele 08.11.2015. w Złocieńcu odbył się kolejny turniej Ligi Bałtyckiej piłki nożnej w sezonie 2015/2016.

Podopieczni Pawła Jurewicza IRAS II rocznik 2006/2007 rozgrali 6 meczy w całym turnieju, mecze trwały po 12 minut bez przerw.

Cały turniej przyniósł bardzo dużo emocji, w każdym meczu zaczynając od zaciętej walki poprzez chwilowe rozluźnienie, aż do zwycięstwa.

Turniej zaczął się derbowo   Iras I – Iras II, po zaciętej walce starsi koledzy wygrali 3-0.

W kolejnym meczu Iras II – Orlik Złocieniec wygrywa  za naszymi chłopcami 1-3, bramkę strzela powracający po kontuzji Marcel Hajdasz.

W spotkaniu Iras II – Junior Kalisz Pomorski chłopcy stanęli na wysokości zadania remisując 1-1, bramkę strzela ku radości rodziców i trenera znowu Marcel Hajdasz.

W dalszej części turnieju przyszło małe rozluźnienie, ale i starsi koledzy nie dali większych szans naszym młodym piłkarzom.

Mecze Iras II – Wierzchowo 0-3 i Iras II – Drawa I Drawsko Pomorskie 0-4.

W ostatnim meczu turnieju podopieczni Pawła grają z Drawa II Drawsko Pomorskie, wygrywając z nimi 3-1 !!!. Co to było za szaleństwo na trybunach.

Bramki na wagę zwycięstwa strzelali: Hubert Wodzyński -2, Maciek Machalski -1.

Punkty zdobyte w ostatnim meczu dały 6 miejsce w końcowej tabeli na 7 zespołów – BRAWO !!!

We wszystkich spotkaniach naszej drużyny nie zabrakło zaciętej walki, parad bramkarskich, strzałów z dystansu oraz kapitalnych interwencji naszych obrońców. Formacja napastników stanęła dzisiaj na wysokości zadania. Cały zespół rozegrał bardzo pozytywny turniej w którym chłopcy  pokazali nam siłę woli walki, nieustępliwość a także realizowanie małych zadań taktycznych J.

Na podsumowaniu turnieju kolejna miła niespodzianka, najlepszym piłkarzem turnieju zostaje wybrany Igor Bednarczuk  !!!!

Życzymy dalszego rozwijania umiejętności piłkarskich i kolejnych zwycięstw.