Cof
Cof Cof Cof Oznor Oznor Oznor Cof Cof Cof Cof Cof Cof Cof Cof Cof Cof

Wygrana i remis Irasa Czaplinek z Gwardią Koszalin w Koszalińskiej I Okręgowej Lidze Młodzika D1 i D2

Po nie najlepszej sobocie (26.05) kiedy rozegrana była 17 kolejka pomiędzy AP Szczecinek a Irasem Czaplinek (młodzik D1 – 1:1, młodzik D2 – 1:3) młodzi piłkarze z Czaplinka ponownie złapali wiatr w żagle. Po świetnym występie młodzik starszy pokonał w środę (23.05) Koszalińską Gwardię 3:0 (M.Baranowski ⚽ , Sz.Makuch ⚽, F.Smuga ⚽) , natomiast młodzik młodszy zremisował 2:2 (J.Romanowicz ⚽ , M.Przytuła ⚽ ) .

Serdecznie gratulujemy postawy obu ekipom. Dzięki wygranej chłopcy z Irasa Czaplinek w kategorii młodzika starszego utrzymali fotel lidera rozgrywek Koszalińskiej I Okręgowej Ligi Młodzika D1.

Jest też przykra wiadomość . Podczas spotkania AP Szczecinek – Iras Czaplinek po dość brzydkiej grze i o dziwo braku reakcji sędziego na zbyt agresywną grę Iras Czaplinek stracił dwóch zawodników (kontuzje). Szymon Rogowski ma pauze przez 3 miesiące a Oliwier Guba również musi pauzować przez pewien czas. Przykro nam w szczególności na zbliżający się turniej IRAS CUP , w którym z pewnością nie zobaczymy Szymona. Obu chłopcom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteśmy z wami!