P1050596
P1050596 P1050609 P1050610 P1050612 P1050615 P1050627 P1050628 P1050632 P1050643 P1050644 P1050645 P1050649 P1050654 P1050663 P1050671 P1050676 P1050677 P1050681 P1050687 P1050694 P1050703 P1050705 P1050706 P1050707 P1050708 P1050713 P1050716 P1050726 P1050732 P1050738 P1050740 P1050742 P1050743 P1050744 P1050748 P1050753 P1050755 P1050758 P1050761 P1050766 P1050767 P1050769 P1050770 P1050771 P1050772 P1050774 P1050776 P1050781 P1050782 P1050786 P1050791 P1050792 P1050795 P1050796 P1050800 P1050805

Wysokie 2 miejsce Iras w KTP CUP r.2007 – 2.03.2019 r.

W dniu 02.03.2019 odbył się ostatni z 4 cykli KTP CUP halowego turnieju piłki nożnej dla dzieci w roczniku 2007. Do Czaplinka zawitały zespoły: Pogoń Prawobrzeże Szczecin, Bałtyk Koszalin, Junior Kalisz pomorski,Sparta Gryfice, AMF Szczecin, Start Jastrowie oraz gospodarze turnieju Iras Czaplinek.
Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po 4 drużyny, a mecze rozgrywane były 1x14min.
Zespół Dariusza Łacnego KS Iras wystawił dwa składy Iras 1 oraz Iras 2.
W pierwszej fazie grupowej, dwie najlepsze drużyny awansowały do złotej ligi, a dwie kolejne do ligi srebrnej.
I tu już, pierwsza niespodzianka, Iras 2 awansuje do ligi złotej,  a Iras 1 mając tyle samo punktów i bramek co Sparta Gryfice, lecz w meczu bezpośrednim, lepsza okazała się Sparta, co w takim układzie zespół  Irasa gra w lidze srebrnej. Widać jak bardzo ważne są bramki w każdym meczu.
W ogólnej klasyfikacji nasze zespoły zajęły 2 i 7 miejsce.
Cały turniej stał na fajnym sportowym i emocjonalnym poziomie. Im bliżej było końca turnieju, tym większe były emocje.
Miłym akcentem na zakończenie turnieju, było przybycie Prezes Klubu Irasa, Pani Doroty Buca, która uświetniła ceremonię zakończenia turnieju KTP CUP.
Bezapelacyjnym zespołem całego turnieju okazał się zespół Bałtyku Koszalin, który swoją grą, skutecznością i taktyką był poza zasięgiem wszystkich zespołów.

Zespół KS Iras Dariusza Łacnego reprezentowali: Łukasz Aleszko, Przemysław Polak, Aleksy Worsowicz,Mikołaj Michałowski, Mateusz Dul, Dawid Rudakow, Jan Szczanowicz, Ignacy Jaroszyński, Alex Hoogstege, Szymon Chrzanowski, Dawid Rutkowski, Marcel Hajdasz, Sebastian Gawroński,Szymon Majewski, Ignacy Łątkowski.
Branki dla Irasa strzelali:
Worsowicz Aleksy – 1, Michałowski Mikołaj – 2, Szczanowicz Jan – 1, Rutkowski Dawid – 2
Gawroński Sebastian – 2, Majewski Szymon – 1
Grupa A
Iras 2 Czaplinek – AMF Szczecin 0-0
Iras 2 Czaplinek – Sparta Gryfice 0-2
Iras 2 Czaplinek – Junior Kalisz Pomorski 2-0
Gruba B
Iras 1 Czaplinek – Pogoń Prawobrzeże Szczecin 0-0
Iras 1 Czaplinek – Bałtyk Koszalin 1-2
Iras 1 Czaplinek – Start Jastrowie 1-0
Liga Srebrna:
Iras 2 Czaplinek -Pogoń Prawobrzeże Szczecin 0-2
Iras 2 Czaplinek – Start Jastrowie 1-2
Liga Złota:
Iras 1 Czaplinek – Sparta Gryfice 1-0
Iras 1 Czaplinek – AMF Szczecin 2-2

Klasyfikacja końcowa turnieju
1 – Bałtyk Koszalin
2 – Iras 1 Czaplinek
3 – AMF Szczecin
4 – Sparta Gryfice
5 – Pogoń Prawobrzeże Szczecin
6 – Start Jastrowie
7 – Iras 2 Czaplinek
8 – Junior Kalisz pomorskie

Statuetki w 3 kategoriach otrzymali:
Najlepszy zawodnik – Miłosz Stęplik (Bałtyk Koszalin)
Najlepszy strzelec – Michał Wiewióra (Bałtyk Koszalin)
Najlepszy bramkarz – Cyprian Nowoterski (Pogoń Prawobrzeże Szczecin)

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, za przygotowania ciepłego i słodkiego kącika z poczęstunkiem, który był otwarty dla wszystkich kibiców, dzieci, opiekunów.

Jak zawsze rodzice naszych zawodników,stanęli na wysokości zadania. Brawo.
Podziękowania także składamy Przemkowi Łątkowskiemu za pomoc w przygotowaniu hali sportowej, a także Norbertowi Michałowskiemu za prowadzenie statystyk meczowych.
Brawa dla naszych młodych piłkarzy, którzy dali nam wiele radości.
Życzymy im dalszych sukcesów a trenerowi motywacji do podwyższania poprzeczki naszym młodym wojownikom.