Ksiras
Ksiras

ZAPROSZENIE NA OGÓLNOPOLSKI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ.

Klub Sportowy Iras Czaplinek ma zaszczyt zaprosić Waszą drużynę do wzięcia udziału w Halowym Turnieju Piłki Nożnej dla chłopców z roczników 2005 i młodsi , oraz 2003 i młodsi.
Turniej odbędzie się w terminie 04-06.03.2016r., w hali widowiskowo sportowej, przy
ul. Wałeckiej49 w Czaplinku.
Zgodnie z naszymi założeniami, mając na uwadze również aspekty szkoleniowe, pragniemy zorganizować zawody halowej piłki nożnej, stojące na jak najwyższym poziomie, a jednocześnie stworzyć możliwość bezpośredniej konfrontacji najlepszym polskim drużynom.

Mecze poprowadzą licencjonowani sędziowie z Kolegium Sędziowskiego KOZPN. Wpisowe od drużyny wynosi 350 zł.

W trakcie naszego turnieju nasze drużyny będą zakwaterowane w Ośrodku Nad Srebrnym . Część naszych drużyn będzie zakwaterowana w nowych domkach , natomiast druga część drużyn w hotelowcu. Koszt pobytu z noclegiem , oraz pełnym wyżywieniem rozpoczynając obiadem w piątek i kończąc obiadem w niedzielę to 150 zł. od chłopca (trener w gratis). Dodatkowo za kwotę 150 zł możemy zakwaterować sztab szkoleniowy drużyny maksymalnie dwie osoby.

Do naszego turnieju pragniemy zaprosić po osiem drużyn z dwóch roczników .

Wszystkie drużyny, biorące udział w naszym turnieju otrzymują puchar, natomiast 3 pierwsze miejsca premiowane są pucharem, medalami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi dla zawodników . Wybierzemy także najlepszych strzelców , zawodników oraz bramkarzy z dwóch roczników.

Jako organizatorzy liczymy na Państwa udział w naszej imprezie. Gwarantujemy wysoki poziom rozgrywek. W przypadku wątpliwości, dotyczących imprezy, jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Kontakt w sprawie turnieju:
Paweł Stróżyk, tel. + 48 606 27 56 22, e-mail:pawel.strozyk@wp.pl
Daniel Bałdyga, tel. + 48 668 82 44 21, e-mail: danielbaldyga7@wp.pl
Ze sportowym pozdrowieniem.