Ksiras
Ksiras

PODZIĘKOWANIA

Klub Sportowy IRAS Czaplinek w 2015 roku aktywnie uczestniczył w zajęciach sportowych w formie treningów oraz w turniejach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Organizując dzieciom zajęcia pozalekcyjne staramy się zająć aktywnie ich czas wolny, by mogli doskonalić swoje umiejętności i integrowali się w grupie. Sport to zwłaszcza dla młodych ludzi jedna z dróg rozwoju, samorealizacji. W ten sposób chcemy ustrzec nasze dzieci od różnego rodzaju zagrożeń, które oferuje współczesny świat jak: alkoholizm, narkomania brak przyjaciół i kolegów. Chcemy również, aby dzieci mogły poprzez sport kształtować swoją sprawność fizyczną, a dzięki rywalizacji sportowej w duchu fair play nawiązywać nowe przyjaźnie. Obecnie prowadzimy zajęcia dla około 120 dzieci z Czaplinka i okolic.
Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek na szkolnych i osiedlowych boiskach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu wszystkim dzieciom i młodzieży mamy szansę nie przegapić prawdziwych talentów.
Dobre i sprawne funkcjonowanie klubu sportowego nie byłoby możliwe bez wsparcia ze strony sponsorów i gminy. W imieniu dzieci, rodziców oraz Zarządu pragniemy podziękować wszystkim ofiarodawcom. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy między innymi zorganizować dużą imprezę, jaką był turniej IRAS CUP 2015 na najwyższym poziomie. W turnieju uczestniczyło 250 dzieci z kraju i zagranicy. Nasza impreza znalazła uznanie wśród uczestników, rodziców oraz obserwatorów. Dla nas to wielki zaszczyt i zobowiązanie do kontynuacji podobnych zadań. Sądzimy, że największym podziękowaniem dla Państwa będzie radość i uśmiech tych, którzy w szlachetnej rywalizacji walczyli o puchary i medale. Za wsparcie, za ogrom pozytywnych emocji wśród młodych ludzi – jeszcze raz z głębi serca dziękujemy.
Największe podziękowania kierujemy do Pana Andre Gerstner z firmy KTP Sp. z o.o. w Czaplinku. Dziękujemy za Pana wielkie serce i stałe wsparcie finansowe (20 tysięcy rocznie i 10 tysięcy na turniej IRAS CUP 2015). Bezinteresowna pomoc to bardzo cenny dar, jaki człowiek ofiaruje drugiemu człowiekowi nie oczekując nic w zamian. Wyrażamy nadzieję i przekonanie, że dotychczasowa owocna współpraca, przyczyni się do umocnienia Pana firmie pozytywnego wizerunku, pozycji rynkowej i zwiększenia prestiżu społecznego. Dziękujemy za pomocną dłoń, życzymy sukcesów i trafnych decyzji podczas realizowania ambicji zawodowych oraz spełniania marzeń. Pragniemy również podziękować Panu Ireneuszowi Gackiemu z firmy PPHU IRAS w Czaplinku za wiele przejechanych kilometrów. Od 1 stycznia do 31 października 2015 roku wspólnie przejechaliśmy 13.610 km (piłka nożna 9.350 km + IRAS CUP 2.350 km i siatkówka 1.910 km). Mamy nadzieję, że zechce Pan nam towarzyszyć w dalszej drodze i wspólnie z nami dopingować młodych sportowców. Podziękowania kierujemy też dla Pana Sebastiana Żukowskiego z firmy Agrofreeze S.A. w Czaplinku, który finansowo wspiera sekcję piłki siatkowej w kwocie 12 tysięcy rocznie.

Dziękujemy również wszystkim innym sponsorom:
1. Nadleśnictwo Czaplinek
2. „LIFE STYLE” Sympatycy Sportu
3. „MEBKUS” Mirosław Kusa
4. Pomorski Bank Spółdzielczy o/ Czaplinek
5. „KUSY DWÓR” Krzysztof Kusa
6. „DORAS” Dorota Buca
7. Studio Urody „DOROSSE” Dorota Żurawik-Krzysztoń
8. „GACEX” Łukasz Gacki
9. Akademia Sztuki Florystycznej Edyta Kozak
10. Bar Pizzeria „TRÓJKA” Bogumiła Mariusz Stefańczyk
11. Wędzarnia ryb Smażalnia Wiesław Perłak
12. „Adlex” Salon Meblowy Janina Leszek Adamczyk
13. Delikatesy „U RYBKI” Robert Jaroszyński
14. Delikatesy Janina Giesko
15. Sklep Spożywczo – Warzywniczy Janina Szpakowska
16. „WABI – MARKET” Beata Jan Wawrzyńczak
17. „RUMPIX” Paweł Cimachowicz, Tomasz Stefanik
18. „DALIA” Karolina Bujnowska
19. „STALEX” Radosław Dawidowicz
20. „TCS” Cezary Sobolewski
21. „TOLLAN” Joanna Janusz Ważny
22. „TIFO” Sklep Sportowy Artur Stępa
23. „GLOBAL MACHINERY” Marcin Stoiński
24. „AJ INSTAL” – Agnieszka Pękalska
25. Magdalena Kaczmarek
26. Ernest Florczak
27. Malarnia Proszkowa – Bojdo Jarosław
28. FHU S.C. KRZEMIEŃ
29. DENAR – CZAPLINEK
30. LOS AMERICANOS – Restauracja – Bar – Pizzeria
31. „Nad Srebrnym” Ośrodek Wypoczynkowy
32. Sympatycy sportu
33. OSP Czaplinek
Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc dla naszego Klubu i zachęcamy do dalszej współpracy.

Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes Klubu
Dorota Buca