Dsc 0129
Dsc 0129 Dsc 0131 Dsc 0135 Dsc 0145 Dsc 0147 Dsc 0149 Dsc 0150 Dsc 0156 Dsc 0157 Kopia

DWIE OSOBY Z NASZEGO KLUBU WYRÓŻNIONE NA VI GALI WOLONTARIATU W CZAPLINKU

Wczoraj 5 grudnia w Czaplineckim Ośrodku Kultury odbyła się szósta edycja Gali Wolontariatu, podczas której nagrodzono najbardziej zasłużonych wolontariuszy z Gminy Czaplinek. W ten sposób Burmistrz Czaplinka podziękował im za to, co zrobili i nadal robią dla swoich lokalnych społeczności, za ich poświęcony czas, talent i energię.

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znalazły się dwie osoby z zarządu naszego klubu Prezes Dorota Buca oraz  Erwin Biegajło .

Uroczystość poprowadzili uczniowie z Gimnazjum w Czaplinku Michalina Bieńczak i Michał Nowak – wychowankowie Pani Aliny Karolewicz. Oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał  Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider.

Tergoroczną uroczystość uświetniła czaplinecka młodzież: Jędrzej Rumak miał swój popis krasomówczy pt. „Wolniej – czyli co się komu wydaje”, a zaraz po nim zaśpiewała Nadia Miazga i Maja Waszajło.
Po występach artystycznych Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Czaplinku Wacław Mierzejewski wręczyli statuetki wyróżnionym osobom.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!