IRAS CUP 2016 - Turniej Piłki Nożnej dla dzieci

Czwartek 26 maja 2016

11.00 – 11.45 – przyjazd wszystkich uczestników i zakwaterowanie na Ośrodkach Wczasowych: KUSY DWÓR i NAD SREBRNYM
14.30              – przywitanie uczestników przez Burmistrza Miasta Czaplinek na rynku, następnie przemarsz ulicami miasta na stadion miejski prowadzony przez orkiestrę dętą 
15.10               – prezentacja oraz powitanie wszystkich zespołów na stadionie – uroczyste otwarcie turnieju 
16.00 – 19.00 – mecze grupowe we wszystkich kategoriach wiekowych
19.10               – zakończenie zmagań na stadionie miejskim                      

Piątek 27 maja 2016

09.00 – 13.30 – rozgrywki grup A w poszczególnych rocznikach na stadionie miejskim w Czaplinku
13.30 – 15.00 – przerwa obiadowa dla uczestników turnieju
13.30               – pokaz treningu bramkarskiego przez Szkółkę Goalkeeper Sergey Shipovskiy dla grupy A
14.10              – pokaz treningu bramkarskiego przez Szkółkę Goalkeeper Sergey Shipovskiy dla grupy B                                   15.00 – 19.30 – rozgrywki grup B w poszczególnych rocznikach na stadionie miejskim w Czaplinku                                             21.00               – koncert zespołu Talizman w Amfiteatrze w Czaplinku                                                                                               23.00              – zabawa dla wszystkich – Bar Ranczo

Sobota 28 maja 2016

09.00 – 12.00 – dokończenie rozgrywek grupowych w grupach Ai B we wszystkich trzech rocznikach na stadionie miejskim w Czaplinku
12.00 – 14.00 – mecze barażowe
14.00 – 15.30  – przerwa obiadowa dla wszystkich uczestników turnieju
15.30 – 17.30  – mecze ćwierćfinałowe – stadion miejski w Czaplinku
17.30 – 19.30 – mecze barażowe o miejsca – stadion miejski w Czaplinku                                                                                         21.00              – spotkanie wraz z wykładem dla trenerów – ośrodek Kusy Dwór

Niedziela 29 maja 2016

9.00 – 12.30 – mecze półfinałowe turnieju IRAS CUP 2016 oraz wszystkie mecze o miejsca                                                    12.30            – wielkie finały w trzech kategoriach wiekowych turnieju IRAS CUP 2016                                                                    13.00             – pokazy freestyle                                                                                                                                                              13.30             – ceremonia zakończenia turnieju IRAS CUP 2016

AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEG Kotwica Kołobrzeg

stargard Błękitni Stargard

błękitni wronki  Błękitni Wronki

chlebnia Grodzisk Mazowiecki    LKS Chlebnia Grodzisk Mazowiecki

drawa Drawa Drawsko Pomorskie

FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN Football Academy Szczecin

GryfinoEnergetyk Gryfino

Logo Błonie Barwice Błonie Barwice

lochowo MKS Łochowo

vfb-marlow              VfB Marlow

zlocieniec MKS Olimp Złocieniec

vineta         Vineta Wolin

walcz Szkółka Piłkarska Orzeł Wałcz

Logo Dąb Potulice Dąb Potulice

stal-szczecin Stal Szczecin

Londyn'.png; filename-=UTF-8''Londyn' London United Tigers

logo_salos Salos Szczecin

świdwin Akademia Piłkarska Technik Świdwin

pogonPogoń Prawobrzeże Szczecin

rewal Wybrzeże Rewalskie Rewal

AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA SZCZECINEK Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek

Sponsor główny

Kabel – Technik – Polska   01_plakatv15 (2)

Firma Iras   Ireneusz Gacki    logo_big         

     

 Sponsorzy

  • Ośrodek Wypoczynkowy NAD SREBRNYM
  • Ośrodek Wypoczynkowy KUSY DWÓR
  • Pomorski Bank Spółdzielczy  o/Czaplinku
  • Szkółka Bramkarska Goalkeeper Sergey Shipovskiy
  • LIFE STYLE Czaplinek
  • Stacja Paliw MOYA  Sylwia Czech
  • Pizzeria Los Americanos  Izabela Zabrocka
  • Bar Pizzeria TRÓJKA  B.M.Stefańczyk
  • Salon Meblowy ADLEX Czaplinek
  • Studio Urody i Relaksu DOROSSE  Dorota Żurawik-Krzysztoń
  • DORAS  Dorota Buca
  • Wędzarnia i smażalnia ryb  Wiesław Perłak
  • Hurtownia Budowlana FOREST  Damian Suberlak
  • Akademia Sztuki Florystycznej Edyta Kozak
  • WABI – MARKET  Beata Jan Wawrzyńczak
  • DELIKATESY U RYBKI   Robert Jaroszyński
  • MEBKUS  Mirosław Kusa
  • Global Machnery  Stoiński Marcin
  • MALOWANIE PROSZKOWE  Bojdo Jarosław
  • Firma TOLLAN   Janusz Ważny
  •  DENAR NIERUCHOMOŚCI  Marcin Skoneczny
  • GACEX  Łukasz Gacki
  • RUMPIX  Paweł Cimachowicz   Tomasz Stefanik
  • AJ Instal  Agnieszka Pękalska
  • Nadleśnictwo Czaplinek
  • TCS  Sobolewski Cezary
  • MOTO – STYL    Piort Białach
  • KONKRET  Krella Andrzej
  • Tarzania Park Linowy
  • Sklep ŻABKA  Czaplinek   Antoni Rodziewicz
  • Delikatesy  Janina Giesko
  • Sklep spożywczo – warzywniczy Janina Szpakowska
  • Zakład fryzjerski  Stanisław Oleszkiewicz
  • SPEWKO Wiesław Spera
  • Janczurewicz Patrycja
  • Usługi Gastronomiczne FAST FOOD   Wojciech Kusa
  • WALDI  Bartłomiej Snowalski
  • SADOGRÓD Jacek Sadowski
  • Firma BŁYSK  Krzysztof Denis
  • AUTO DENIS  Agnieszka Denis
  • Pośrednictwo Ubezpieczeniowe   Radosław Pęcherzewski
  • RICH – TRANS   Ryszard Hanusewicz
  • Zajazd DRAHIM   Ryszard Swęd

Klasyfikacja końcowa turnieju

IRAS CUP 2016

ROCZNIK 2003

1. FASE SZCZECIN

2.POGOŃ PRAWOBRZEŻE SZCZECIN

3.BŁĘKITNI WRONKI

ROCZNIK 2005

1.FASE SZCZECIN

2.AP CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI

3.LONDON UNITED TIGERS

ROCZNIK 2007

1.KOTWICA KOŁOBRZEG

2.BŁĘKITNI STARGARD

3.FASE SZCZECIN