IRAS CUP 2017 - Turniej Piłki Nożnej dla dzieci
15-18 czerwiec 2017

Czwartek 15.06.2017

  • 11.00 – 13.00 Przyjazd uczestników i zakwaterowanie uczestników III edycji turnieju „Iras CUP 2017” na OW Kusy Dwór i OW Omega
  • 14.30 Przywitanie uczestników turnieju przez Burmistrza Czaplinka
  • 14.30-15.00 Przemarsz ulicami Czaplinka na stadion miejski wraz z orkiestrą
  • 15.00-15.30 Prezentacja oraz powitanie wszystkich zespołów na stadionie
  • 15.30-15.45 Uroczyste otwarcie turnieju przez Prezes KS IRAS
  • 16.00-19.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2005,2006,2007
  • 19.15-19.45 Mecz towarzyski trenerów z Piotrem Świerczewskim kontra zespół VIP-ów z Czaplinka podczas którego odbędzie się zbiórka charytatywna dla Franka

Franek urodził się razem z bratem Stasiem 3.10. 2013 roku, w 34 tygodniu ciąży. Mając kilka dni zachorował na zapalenie opon mózgowych i stracił słuch.

POMÓŻMY FRANKOWI USŁYSZEĆ ŚWIAT!

  • 20.00-21.15 Kolacja
  • 21.30-23.00 Kurso-konferencja oraz spotkanie z trenerami, ambasadorami ,władzami Czaplinka i zarządem KS Iras Czaplinek w OW Kusy Dwór

Piątek 16.06.2017

 

  • 6.30-8.15 Śniadanie
  • 8.00-13.30 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2005,2006,2007
  • 13.30-15.00 Obiad
  • 14.00-19.30 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2005,2006,2007
  • 19.00-20.45 Kolacja na ośrodku wypoczynkowym
  • 21.00 Wieczorne spotkanie integracyjne rodziców, opiekunów i dzieci (DJ)

Sobota 17.06.2017

  • 6.30-8.15 Śniadanie
  • 8.00-15.30 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2005,2006,2007
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 16.30-17.30 Koncert zespołu – Piękni i Młodzi  (podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy na działalność KLUBU SPORTOWEGO IRAS CZAPLINEK)
  • 18.00-19.30 Koncert – Ivan Komarenko
  • 19.45-20.45 Kolacja na ośrodku wypoczynkowym
  • 21.00  Ognisko na ośrodku wczasowym dla uczestników turnieju

Niedziela 18.06.2017

  • 6.30-8.30 Śniadanie
  • 8.00-12.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2005,2006,2007
  • 12.00-13.00 Mecze finałowe
  • 13.00 Pokazy Freestyle
  • 13.30-14.00 Ceremonia zakończenia turnieju Iras CUP 2017 w czaplineckim amfiteatrze
    • Wręczenie pamiątkowych, medali, dyplomów, rozdanie nagród – amfiteatr
  • Zakończenie turnieju.
  • 14.30-16.00 Obiad

Dodatkowe atrakcje:

  • Rejs statkiem wycieczkowym po jeziorze Drawsko (kontakt Stanisław Oleszkiewicz 509860636)
  • Ognisko
  • Zamek dmuchany
  • Tor wodny

W A Ż N E !!!

Posiłki wydawane będą dla całych grup!

ZESPOŁY, KTÓRE POTWIERDZIŁY UDZIAŁ W TURNIEJU 

IRAS CUP 2017   15-18 CZERWCA

Rocznik 2005

 

POGOŃ SZCZECIN

 

BŁĘKITNI STARGARD

 

 

 

 

 

 

STAL SZCZECIN


GWARDIA WARSZAWA

 

 

 

 

 

BSG Scanhaus Marlow

 

FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN

 

 

 

 

 

 

LKS CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI

 

 

 

 

 

 

AP TECHNIK ŚWIDWIN


MUKS ŻAKI SZCZECIN DĄBIE

 

 

 

 

 

 

KS IRAS CZAPLINEK – GOSPODARZ TURNIEJU

IRAS CUP 2017   15-18 CZERWCA

Rocznik 2006

SOLOS POZNAŃ


POGOŃ SZCZECIN


GWARDIA WARSZAWA


LKS CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI


GWARDIA KOSZALIN 


BŁĘKITNI STARGARD

 

LZS BŁĘKITNI TRZYGŁÓW


MUKS ŻAKI SZCZECIN DĄBIE


VINETA WOLIN


DRUKARZ WARSZAWA


KS IRAS CZAPLINEK – GOSPODARZ TURNIEJU

 

 

IRAS CUP 2017   15-18 CZERWCA

Rocznik 2007

FSV 90 ALTENTREPTOW

 

 

 

 

 

 

LKS CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI

 

 

 

 

 

 

AP KOTWICA KOŁOBRZEG


AP TECHNIK ŚWIDWIN

 

 

 

 

 

 

KP BŁĘKITNI STARGARD

 

 

 

 

 

 

ARKONIA SZCZECIN

 

 

 

 

 

 

 

 

GWARDIA KOSZALIN

 

 

SPARTA GRYFICE

 

SALOS SZCZECIN

 

KS IRAS CZAPLINEK 2007 – GOSPODARZ TURNIEJU

 

 

 

 

 

 

KS IRAS CZAPLINEK 2008 – GOSPODARZ TURNIEJU

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

IRAS CUP 2017

Rocznik 2005

Czwartek 15 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
116.00Iras Czaplinek Technik Świdwin2:3
216.30VfB MarlowMUKS Żaki Szczecin0:4
317.00Stal SzczecinFASE Szczecin1:0
417.30Chlebnia Grodzisk MazowieckiGwardia Warszawa1:1
518.00Błękitni StargardPogoń Szczecin2:0
618.30BSG Scanhaus Marlow Technik Świdwin0:3

Piątek 16 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
78.00AP Technik ŚwidwinPogoń Szczecin2:4
88.30Gwardia WarszawaBłękitni Stargard0:0
99.00FASE SzczecinChlebnia Grodzisk Mazowiecki0:1
109.30MUKS Żaki SzczecinStal Szczecin0:1
1110.00Iras CzaplinekBSG Scanhaus Marlow4:0
1210.30Pogoń SzczecinGwardia Warszawa2:0
1311.00Błękitni StargardFASE Szczecin0:0
1411.30Chlebnia Grodzisk MazowieckiMUKS Żaki Szczecin1:0
1512.00Stal SzczecinIras Czaplinek1:1
1612.30AP Technik ŚwidwinGwardia Warszawa0:4
1714.00FASE SzczecinPogoń Szczecin1:3
1814.30MUKS Żaki SzczecinBłękitni Stargard0:0
1915.00Iras CzaplinekChlebnia Grodzisk Mazowiecki0:0
2015.30BSG Scanhaus MarlowStal Szczecin0:1
2116.00Gwardia WarszawaFASE Szczecin2:0
2216.30Pogoń SzczecinMUKS Żaki Szczecin1:1
2317.00Błękitni StargardIras Czaplinek0:0
2417.30Chlebnia Grodzisk MazowieckiBSG Scanhaus Marlow1:1
2518.00Stal SzczecinAP Technik Świdwin2:0
2618.30MUKS Żaki SzczecinGwardia Warszawa1:0
2719.00Iras CzaplinekPogoń Szczecin0:0
2819.30BSG Scanhaus MarlowBłękitni Stargard0:4

Sobota 17 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynNazwa drużynWynik
298.00AP ŚwidwinFASE Szczecin1:5
308.30Stal SzczecinAP Chlebnia Grodzisk1:1
319.00FASE SzczecinŻaki Szczecin0:0
329.30Gwardia WarszawaIras Czaplinek0:0
3310.00Pogoń SzczecinBSG Scanhaus Marlow4:0
3410.30Błękitni StargardStal Szczecin1:0
3511.00AP Chlebnia GrodziskAP Świdwin0:1
3611.30Stal SzczecinPogoń Szczecin0:1
3712.00BSG Scanhaus MarlowGwardia Warszawa0:2
3812.30Iras CzaplinekFASE Szczecin0:2
3913.00AP ŚwidwinŻaki Szczecin1:5
4013.30AP Chlebnia GrodziskBłękitni Stargard1:0

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
418.00Błękitni StargardAP Świdwin4:1
428.30Pogoń SzczecinAP Chlebnia1:0
439.00Gwardia Warszawa Stal Szczecin0:1
449.30FASE SzczecinVfB Szczecin6:0
4510.00Żaki SzczecinIras Czaplinek2:1

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 9 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
4610.30BSG Scanhaus MarlowIras Czaplinek0:2

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 7 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
4711.00AP ŚwidwinFASE Szczecin1:3

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 5 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
4811.30Gwardia WarszawaLKS Chlebnia1:0

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 3 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
4912.00Żaki SzczecinBłękitni Stargard0:2

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 1 miejsce

Nr meczuGodzinaNazwa drużynyNazwa drużynyWynik
5012.30Stal SzczecinPogoń Szczecin0:1

IRAS CUP 2017

Rocznik 2006

Czwartek 15 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
1A16.00Iras Czaplinek -
Gwardia Koszalin
1:4
2B16.30Pogoń Szczecin - Gwardia Warszawa3:0
3A17.00AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Drukarz Warszawa3:0
4B17.30Błękitni Trzygłów - Kotwica Kołobrzeg2:3
5A18.00Błękitni Stargard - Vineta Wolin0:3
6B18.30Salos Poznań - MUKS Żaki Szczcin1:4

Piątek 16 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
7A8.00Iras Czaplinek - Drukarz Warszawa2:3
8A8.30Gwardia Koszalin - Vineta Wolin6:0
9A9.00AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Błękitni Stargard3:0
10A9.30Iras Czaplinek - Vineta Wolin0:4
11A10.00Gwardia Koszalin - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki0:6
12A10.30Drukarz Warszawa - Błękitni Stargard2:0
13A11.00Iras Czaplinek - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki2:3
14A11.30Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard0:2
15A12.00Vineta Wolin - Drukarz Warszawa0:2
16A12.30Błękitni Stargard - Iras Czaplinek 0:1
17A13.00Drukarz Warszawa - Gwardia Koszalin 1:4
18A13.30Vineta Wolin - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki0:6
19B14.00Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg1:1
20B14.30Gwardia Warszawa - MUKS Żaki Szczecin1:4
21B15.00Błękitni Trzygłów - Salos Poznań0:0
22B15.30Pogoń Szczecin - MUKS Żaki Szczecin2:5
23B16.00Gwardia Warszawa - Błękitni Trzygłów3:1
24B16.30Kotwica Kołobrzeg - Salos Poznań2:5
25B17.00Pogoń Szczecin - Błękitni Trzygłów 4:0
26B17.30Gwardia Warszawa - Salos Poznań 0:1
27B18.00MUKS Żaki Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4:2
28B18.30Salos Poznań - Pogoń Szczecin 2:3
29B19.00Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Warszawa6:3
30B19.30MUKS Żaki Szczecin - Błękitni Trzygłów8:0

Sobota 17 czerwca 2017 r

Baraże do ćwierćfinałów

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R1A3-B68.00Drukarz Warszawa - Błękitni Trzygłów5:1
R2B3-A68.30Salos Poznań - Błękitni Stargard5:3
R3A4-B39.00Vineta Wolin - Gwardia Warszawa0:6
R4B4-A59.30Kotwica Kołobrzeg - Iras Czaplinek2:2 k 1:0

Sobota 17 czerwca 2017 r

Ćwierćfinały

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
K1B2 - Z R110.00Pogoń Szczecin - Drukarz Warszawa1:2
K2A2 - Z R210.30Gwardia Koszalin - Salos Poznań5:2
K3B1 - Z R311.00Żaki Szczecin - Gwardia Warszawa2:0
K4A1 - Z R411.30AP Chlebnia - Kotwica Kołobrzeg7:1

Sobota 17 czerwca 2017 r

Baraże miejsca 9-12

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R5P R1 - P R412.00Błękitni Trzygłów - Iras Czaplinek3:0
R6P R2 - PR312.30Błękitni Stargard - Vineta Wolin0:2

Sobota 17 czerwca 2017 r

Baraże miejsca 5-8

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R7P K1 - P K413.00Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg4:0
R8P K2 - P K313.30Salos Szczecin - Gwardia Warszawa2:5

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Półfinały

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M1Z K1 - Z K49.00Drukarz Warszawa - AP Chlebnia2:2 k2:1
M2Z K2 - Z K39.30Gwardia Koszalin - Żaki Szczecin0:5

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 11 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M3P R5 - P R610.00Iras Czaplinek - Błękitni Stargard1:0

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 9 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M3Z R5 -ZP R610.30Błękitni Trzygłów - Vineta Wolin2:1

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 7 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M5P R7 -P R811.00Kotwica Kołobrzeg- Salos Poznań5:0

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 5 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M6Z R7 -Z R811.30Pogoń Szczecin - Gwardia Warszawa4:2

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 3 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M7P M1 -P M212.00AP Chlebnia - Gwardia Koszalin2:1

Niedziela 18 czerwca 2017 r

Mecz o 1 miejsce

WIELKI FINAŁ

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M8Z M1 -Z M212.30Drukarz Warszawa - Żaki Szczecin0:3

IRAS CUP 2017

Rocznik 2007

Czwartek 15 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
1A16.00FSV 90 Altentreptov -Błękitni Stargard 0:6
2B16.30Iras 08 Czaplinek - AP Chlebnia1:3
3A17.00Iras 07 Czaplinek - Gwardia Koszalin1:5
4B17.30AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin II6:2
5A18.00AP Technik Świdwin - Arkonia Szczecin1:5
6B18.30Sparta Gryfice - SALOS Szczecin0:5

Piątek 16 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
7A8.00Gwardia Koszalin - FSV 90 Altentreptov4:4
8A8.30Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin3:2
9A9.00Iras 07 Czaplinek - AP Technik Świdwin3:1
10A9.30Arkonia Szczecin - FSV 90 Altentreptov4:0
11A10.00AP Technik Świdwin - Gwardia Koszalin0:4
12A10.30Błękitni Stargard - Iras 07 Czaplinek7:2
13A11.00FSV 90 Altentreptov - AP Technik Świdwin5:3
14A11.30Iras 07 Czaplinek - Arkonia Szczecin1:5
15A12.00Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard3:2
16A12.30FSV 90 Altentreptov - Iras 07 Czaplinek2:0
17B14.00Gwardia Koszalin II - Iras 08 Czaplinek3:1
18B14.30AP Chlebnia - SALOS Szczecin0:5
19B15.00AP Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice3:0
20B15.30Iras 08 Czaplinek - SALOS Szczecin0:7
21B16.00Sparta Gryfice - Gwardia Koszalin II1:3
22B16.30AP Chlebnia - AP Kotwica Kołobrzeg1:4
23B17.00Sparta Gryfice - Iras 08 Czaplinek4:1
24B17.30SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg7:2
25B18.00Gwardia Koszalin II - AP Chlebnia2:0
26B18.30AP Kotwica Kołobrzeg - Iras 08 Czaplinek4:0

SOBOTA 17 czerwca 2017 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
27A8.00AP Technik Świdwin - Błękitni Stargard0:8
28A8.30Arkonia Szczecin - Gwardia Koszali1:1
29B9.00AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Sparta Gryfice4:0
30B9.30SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin II5:0

SOBOTA 17 czerwca 2017 r

FAZA II (Miejsca 1-6)

Nr meczunr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
31A1/B310.00Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin II3:1
33A2/B111.00Gwardia Koszalin - Salos Szczecin0:6
35A3/B212.00Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg3:0
37A2/B313.00Gwardia Koszalin - Gwardia Koszalin II6:0

SOBOTA 17 czerwca 2017 r

FAZA II (Miejsca 7-12)

Nr meczunr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
32A4/B610.30Altentreptow - Iras 08 Czaplinek8:1
34A5/B411.30Iras 07 Czaplinek - AP Chłebnia1:5
36A6/B512.30Technik Świdwin - Sparta Gryfice2:1
38A5/B613.30Iras 07 Czaplinek - Iras 08 Czaplinek 4:0

NIEDZIELA 18 czerwca 2017 r

FAZA II (Miejsca 1-6)

Nr meczunr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
40A1/B28.30Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg1:1
42A3/B19.30Arkonia Szczecin - Salos Szczecin1:2
44A2/B210.30Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg1:2
46A3/B311.30Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin II2:2
48A1/B112.30Błękitni Stargard - Salos Szczecin2:1

NIEDZIELA 18 czerwca 2017 r

FAZA II (Miejsca 7-12)

Nr meczunr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
39A4/B58.00Altentrepow - Sparta Gryfice3:0
41A6/B49.00Technik Świdwin - AP Chlebnia0:5
43A5/B510.00Iras Czaplinek - Sparta Gryfice1:2
45A6/B611.00Technik Świdwin - Iras 08 Czaplinek1:1
47A4/B412.00Altentreptow - AP Chlebnia4:1

Klasyfikacja końcowa turnieju

IRAS CUP 2017

ROCZNIK 2005

1. POGOŃ SZCZECIN

2.STAL SZCZECIN

3.BŁĘKITNI STARGARD

ROCZNIK 2006

1.ŻAKI SZCZECIN

2.DRUKARZ WARSZAWA

3.AP CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI

ROCZNIK 2007

1.SALOS SZCZECIN

2.BŁĘKITNI STARGARD

3.KOTWICA KOŁOBRZEG

PATRONAT MEDIALNY TURNIEJU IRAS CUP 2017

PATRONAT MEDIALNY TURNIEJU IRAS CUP 2017

PATRONAT MEDIALNY TURNIEJU IRAS CUP 2017

PATRONAT HONOROWY TURNIEJU IRAS CUP 2017

Czaplinek z lotu ptaka:

http://www.czaplinek360.pl/