IRAS CUP 2018 - Ogólnopolski Turniej
Piłki Nożnej dla dzieci
31.05-03.06.2018

 HARMONOGRAM TURNIEJU IRAS CUP 2018

Czwartek 31.05.2018

  • 11.00 – 13.00 Przyjazd uczestników i zakwaterowanie uczestników IV edycji turnieju „Iras CUP 2018” na OW Kusy Dwór i OW Omega
  • 14.30 Przywitanie uczestników turnieju przez Burmistrza Czaplinka
  • 14.30-15.00 Przemarsz ulicami Czaplinka na stadion miejski wraz z orkiestrą
  • 15.00-15.30 Prezentacja oraz powitanie wszystkich zespołów na stadionie
  • 15.30-15.45 Uroczyste otwarcie turnieju przez Prezes KS IRAS
  • 16.00-19.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2008,2007,2005 i młodsi
  • 20.00-20.30 Kolacja
  • 21.30-23.00  Spotkanie z trenerami, ambasadorami ,władzami Czaplinka i zarządem KS Iras Czaplinek w OW Kusy Dwór

ATRAKCJE PODCZAS ROZGRYWEK NA STADIONIE:

  • Fotobudka
  • SKIMBOARD
  • DARTS
  • Malowanie włosów

Piątek 01.06.2018

 

  • 7.00-8.30 Śniadanie
  • 9.00-13.30 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2008,2007,2005 i młodsi
  • 13.35-13.55 Pokazowy trening bramkarski szkółki bramkarskiej GOALKEEPER, który poprowadzi Siergiej Szypowski i Kacper Tomaszewicz
  • 13.00-15.00 Obiad
  • 14.00-18.30 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2008,2007,2005 i młodsi
  • 19.00-20.45 Kolacja na ośrodku wypoczynkowym
  • 17.00-21.00 Otwarta kursokonferencja dla trenerów
  • 21.00 Wieczorne spotkanie integracyjne rodziców, opiekunów i dzieci (DJ)

ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW STADION:

  • Rejs statkiem wycieczkowy po j. Drawsko
  • SKIMBOARD
  • DARTS
  • Malowanie twarzy
  • Bańki

ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW OW Kusy Dwór:

  • Darts
  • BUMPER BALLS
ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW NA AMFITEATRZE:
  • 9.00-10.00 Animacje dla najmłodszych
  • 10.00-11.30 Teatr Tak ze spektaklem „Nadchodzi Pipi” oraz koncert piosenek animacyjnych – nauka języka angielskiego
  • 11.30-13.00 Animacje dla dzieci
  • 15.00 – 17.00 Gry i zabawy

 

 Sobota 02.06.2018

  • 7.00-8.30 Śniadanie
  • 9.00-14.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2008,2007,2005 i młodsi
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.00-19.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2008,2007,2005 i młodsi
  • 19.00-20.30 Kolacja na ośrodku wypoczynkowym
  • 21.30  Wieczorne spotkanie integracyjne rodziców, opiekunów i dzieci (DJ)

ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW STADION:

  • Rejs statkiem wycieczkowy po j. Drawsko
  • Darts
  • BUMPER BALLS
  • Football Game

Niedziela 03.06.2018

  • 6.30-8.30 Śniadanie
  • 8.00-12.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2008,2007,2005 i młodsi
  • 12.00-13.00 Mecze finałowe
  • 13.00 Pokazy Freestyle
  • 13.30-14.00 Ceremonia zakończenia turnieju Iras CUP 2018 w czaplineckim amfiteatrze
    • Wręczenie pamiątkowych, medali, dyplomów, rozdanie nagród – amfiteatr
  • Zakończenie turnieju.
  • 14.30-16.00 Obiad

W A Ż N E !!!

Posiłki wydawane będą dla całych grup!

Zespoły zgłoszone do turnieju IRAS CUP 2018

31.05-03.06.2018 r

Rocznik 2005 i młodsi

KS Iras Czaplinek 2005 ⚽ Pogoń Szczecin ⚽ Chojniczanka Chojnice ⚽ Warta Sieradz ⚽ Gryf Słupsk  ⚽ Błękitni Stargard ⚽ AP Bałtyk Koszalin ⚽ MUKS Żaki Szczecin ⚽ AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki  ⚽ Football Academy Szczecin ⚽ KS Raszyn ⚽ KS Iras Czaplinek 2006 ⚽

Rocznik 2007

KS Iras Czaplinek  ⚽ MUKS Żaki Szczecin ⚽ APN Junior Police  ⚽  Gwardia Koszalin ⚽ AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki ⚽ Sparta Gryfice ⚽ AP Technik Świdwin ⚽ KS Arkonia Szczecin ⚽ FSV 90 Altentreptow ⚽ AP MM Falubaz Zielona Góra ⚽ Gwardia Koszalin II ⚽ 

Rocznik 2008

KS Iras Czaplinek  ⚽ Błękitni Stargard ⚽ MUKS Żaki Szczecin  ⚽   AP Technik Świdwin ⚽ Salos Szczecin ⚽ AP Gryf Kamień Pomorski ⚽ AP Szczecinek ⚽ Pionier 95 Borne Sulinowo ⚽

IRAS CUP 2018

Rocznik 2005 i młodsi

Czwartek 31 maj 2018 r

 

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
1A16.00Iras Czaplinek 2006 -
Gryf Słupsk
2B16.30KS Raszyn - Iras Czaplinek 2005
3A17.00Bałtyk Koszalin - Warta Sieradz
4B17.30Błękitni Stargard - Żaki Szczecin
5A18.00AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - FA Szczecin
6B18.30Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice

Piątek 1 czerwca 2018 r

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
7A9.00Gryf Słupsk - FA Szczecin
8A9.30Warta Sieradz - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki
9A10.00Iras Czaplinek 2006 - Bałtyk Koszalin
10A10.30FA Szczecin - Warta Sieradz
11A11.00Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk
12A11.30AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Iras Czaplinek 2006
13A12.00Gryf Słupsk - Warta Sieradz
14A12.30Iras Czaplinek 2006 - FA Szczecin
15A13.00Bałtyk Koszalin - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki
16B14.00KS Raszyn - Chojniczanka Chojnice
17B14.30MUKS Żaki Szczecin - Pogoń Szczecin
18B15.00Iras Czaplinek 2005 - Błękitni Stargard
19B15.30Chojniczanka Chojnice - MUKS Żaki Szczecin
20B16.00Błękitni Stargard - KS Raszyn
21B16.30Pogoń Szczecin - Iras Czaplinek 2005
22B17.00KS Raszyn- MUKS Żaki Szczecin
23B17.30Iras Czaplinek 2005 - Chojniczanka Chojnice
24B18.00Błękitni Stargard - Pogoń Szczecin

Sobota 2 czerwca 2018 r

Dokończenie gier grupowych A i B

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
25A9.00Warta Sieradz - KS Iras Czaplinek
26B9.30MUKS Żaki Szczecin - Iras Czaplinek 2005
27A10.00AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Gryf Słupsk
28B10.30Pogoń Szczecin - KS Raszyń
29A11.00FA Szczecin - Bałtyk Koszalin
30B11.30 Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard

Sobota 2 czerwca 2018 r

Baraże do ćwierćfinałów

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R1A3-B612.00
R2B3-A612.30
R3A4-B313.00
R4B4-A513.30

Sobota 2 czerwca 2018 r

Ćwierćfinały

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
K1B2 - Z R115.00
K2A2 - Z R215.30
K3B1 - Z R316.00
K4A1 - Z R416.30

Sobota 2 czerwca

Baraże miejsca 9-12

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R5P R1 - P R417.00
R6P R2 - PR317.30

Sobota 2 czerwca

Baraże miejsca 5-8

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R7P K1 - P K418.00
R8P K2 - P K318.30

 

Niedziela 3 czerwca

Półfinały

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M1Z K1 - Z K49.00
M2Z K2 - Z K39.30

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 11 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M3P R5 - P R610.00

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 9 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M4Z R5 -ZP R610.30

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 7 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M5P R7 -P R811.00

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 5 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M6Z R7 -Z R811.30

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 3 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M7P M1 -P M212.00

Niedziela 3 czerwca

WIELKI FINAŁ

Mecz o 1 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M8Z M1 -Z M212.30

IRAS CUP 2018

Rocznik 2007

Czwartek 31 maj 2018 r

Mecze grupowe A i B

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
1A16.00MUKS Żaki Szczecin - AP MM Falubaz Zielona Góra
2B16.30Pogoń Szczecin - Sparta Gryfice
3A17.00APN Junior Police - FSV 90 Altentreptow
4B17.30Arkonia Szczecin - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki
5A18.00Gwardia Koszalin I - KS Iras Czaplinek
6B18.30Gwardia Koszalin II - AP Technik Świdwin

Piątek 1 czerwca 2018 r

Mecze grupowe A i B

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
7A9.00APN Junior Police - AP MM Falubaz Zielona Góra
8A9.30Gwardia Koszalin I - MUKS Żaki Szczecin
9A10.00KS Iras Czaplinek - FSV 90 Altentreptow
10A10.30APN Junior Police - Gwardia Koszalin I
11A11.00 MUKS Żaki Szczecin - KS Iras Czaplinek
12A11.30AP MM Falubaz Zielona Góra - FSV 90 Altentreptow
13A12.00 MUKS Żaki Szczecin - APN Junior Police
14A12.30FSV 90 Altentreptow -Gwardia Koszalin I
15A13.00AP MM Falubaz Zielona Góra - KS Iras Czaplinek
16B14.00Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin
17B14.30Gwardia Koszalin II - Pogoń Szczecin
18B15.00AP Technik Świdwin - AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki
19B15.30Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin II
20B16.00Pogoń Szczecin - AP Technik Świdwin
21B16.30AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Sparta Gryfice
22B17.00Arkonia Szczecin - Pogoń Szczecin
23B17.30AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Gwardia Koszalin II
24B18.00Sparta Gryfice - AP Technik Świdwin

Sobota 2 czerwca 2018 r

Dokończenie gier grupowych A i B

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużynWynik
25A9.00Gwardia Koszalin I - AP MM Falubaz Zielona Góra
26B9.30Gwardia Koszalin II - Sparta Gryfice
27A10.00KS Iras Czaplinek - APN Junior Police
28B10.30AP Technik Świdwin - Arkonia Szczecin
29A11.00FSV 90 Altentreptow -MUKS Żaki Szczecin
30B11.30AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki - Pogoń Szczecin

Sobota 2 czerwca 2018 r

Baraże do ćwierćfinałów

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R1A3-B612.00
R2B3-A612.30
R3A4-B313.00
R4B4-A513.30

Sobota 2 czerwca 2018 r

Ćwierćfinały

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
K1B2 - Z R115.00
K2A2 - Z R215.30
K3B1 - Z R316.00
K4A1 - Z R416.30

Sobota 2 czerwca

Baraże miejsca 9-12

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R5P R1 - P R417.00
R6P R2 - PR317.30

Sobota 2 czerwca

Baraże miejsca 5-8

Nr meczuNr. drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
R7P K1 - P K418.00
R8P K2 - P K318.30

Niedziela 3 czerwca

Półfinały

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M1Z K1 - Z K49.00
M2Z K2 - Z K39.30

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 11 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M3P R5 - P R610.00

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 9 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M4Z R5 -ZP R610.30

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 7 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M5P R7 -P R811.00

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 5 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M6Z R7 -Z R811.30

Niedziela 3 czerwca

Mecz o 3 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M7P M1 -P M212.00

Niedziela 3 czerwca

WIELKI FINAŁ

Mecz o 1 miejsce

Nr meczuNumer drużynyGodzinaNazwa drużynWynik
M8Z M1 -Z M212.30

IRAS CUP 2018

GALERIA Z TURNIEJU IRAS CUP 2017

Klasyfikacja końcowa turnieju

IRAS CUP 2017

ROCZNIK 2005

1. POGOŃ SZCZECIN

2.STAL SZCZECIN

3.BŁĘKITNI STARGARD

ROCZNIK 2006

1.ŻAKI SZCZECIN

2.DRUKARZ WARSZAWA

3.AP CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI

ROCZNIK 2007

1.SALOS SZCZECIN

2.BŁĘKITNI STARGARD

3.KOTWICA KOŁOBRZEG