IRAS CUP 2019
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci
20-23.06.2019 r.

IRAS CUP 2019 V edycja

Rocznik 2006/2007, 2008, 2009/2010

CZAPLINEK 20-23.06.2019 r.

 

Regulamin turnieju:

  1. Organizatorem turnieju jest Klub Sportowy Iras Czaplinek , głównym sponsorem turnieju jest KTP sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „IRAS” IRENEUSZ GACKI
  2. Organizator turnieju zobowiązuje się do :
  • prowadzenia ewidencji zawodników , oraz statystyki turnieju
  • opracowania terminarza turniejowego
  • weryfikacji wyników meczów
  • zapewnienia obsady sędziowskiej na poszczególne mecze
  • posiadania apteczki pierwszej pomocy i ratownika podczas wszystkich meczów
  • w razie potrzeby wezwania karetki pogotowia ratunkowego
  1. Turniej Iras Cup 2018 zostanie rozegrany w dniach 20.06-23.06.2019r, mecze rozgrywane będą, na boisku trawiastym, stadionu miejskiego w Czaplinku, rozmiar bramek 5×2 metra, piłka nr 4.
  1. Zgłoszenie drużyny i zawodników do turnieju
  • Zgłoszenie zespołu do turnieju powinno nastąpić najpóźniej do dnia 14 czerwca  2019 roku. Liczy się kolejność zgłoszeń – do turnieju przyjąć możemy maksymalnie 12 drużyn. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest opłacenie wpisowego w wysokości 400 zł od drużyny najpóźniej do dnia 10 czerwca 2019 roku, oraz opłaty za udział każdego zawodnika w kwocie 290 zł najpóźniej w dniu przyjazdu. Wszyscy zgłoszeni muszą być urodzeni zgodnie ze zgłoszeniem wiekowym zespołu do turnieju tj. 2006/2007,2008 oraz 2009/2010 roku lub młodsi (wyjątek stanowią dziewczynki –  które mogą być o rok starsze w danym roczniku). W turnieju mogą brać udział zawodnicy nie mający przeciwwskazań zdrowotnych do gry w piłkę nożną, oraz posiadający aktualne badania lekarskie lub zbiorczą listę potwierdzoną przez lekarza.
  • Wszyscy uczestnicy turnieju muszą mieć ze sobą dokument ze zdjęciem potwierdzający datę urodzenia. Udział w turnieju oznacza zgodę na wykorzystywanie wizerunku uczestnika przez organizatora. Zgoda dotyczy zdjęć, filmów (turniejowych) z udziałem uczestników tylko i wyłącznie do celów promocyjnych tj. wszystkie media, strony internetowe.

 

  1. Zawodnicy zobowiązani są grać wyłącznie w obuwiu piłkarskim typu „lanki”
  2. Rozgrywki rozgrywane będą zgodnie z terminarzem osobno dla każdego rocznika. Czas trwania meczu to 1 x 25 minut w roczniku 2006/2007 i 2 x 10 minut w roczniku 2008 i 2009/2010.
  3. Przyjazd drużyn zaplanowany jest na czwartek, mecze odbywać się będą w czwartek po południu piątek oraz w sobotę i niedzielę do południa.
  4. Zespół składa się maksymalnie z 14 zawodników w roczniku 2006/2007 i 12 zawodników w roczniku 2008 i 2009/2010.
  5. Liczba zawodników przebywających na boisku:
  • rocznik 2006/2007 – 8+bramkarz
  • rocznik 2008 – 6+bramkarz
  • rocznik 2009/2010 – 6+bramkarz
  1. Obowiązują zmiany systemem „hokejowym”.
  2. Obowiązują przepisy o spalonym (tylko rocznik 2006/2007).
  3. Wrzut z autu ręką (tylko rocznik 2006/2007).
  4. Rozpoczęcie gry zza linii bocznej (aut) wykonywane jest nogą. Piłka ustawiona jest nieruchomo na linii bocznej  lub po za boiskiem (tylko rocznik 2008 i 2009/2010),gol strzelony bezpośrednio z autu nie może być uznany.
  5. Rzuty wolne – bezpośrednie. Rzut wolny pośredni po interpretacji sędziego.
  6. Wznowienie gry przez bramkarza oraz rzut od bramki – całe boisko.
  7. Ochraniacze – obowiązkowe
  8. Badania lekarskie – obowiązkowe
  9. Rzut karny wykonywany jest z odległości 9 metrów dla 2006/2007 i 7 metrów dla 2008 i 2009/2010
  1. W przypadku brutalnej gry lub nie sportowego zachowania – kara 2 minut dla zawodnika, zawodnik po utracie bramki swojego zespołu przed upływem kary, wraca do gry.
  2. Za, niesportowe zachowanie, wobec sędziego w czasie spotkania, sędzia ma prawo:
  • usunąć zawodnika z boiska
  • odesłać zawodnika na trybuny w czasie rozgrywanego meczu.
  1. O zatrzymaniu czasu gry decydować może wyłącznie sędzia.
  2. O wszystkich spornych sytuacjach podczas meczu, decyduje sędzia, opierając się o obowiązujące przepisy gry w piłkę nożną.
  1. O kolejności zespołów decyduje:
  • Ilość zdobytych punktów.
  • Wynik bezpośrednich spotkań (dla trzech i więcej zespołów tworzona jest dodatkowa mała tabela)
  • Różnica bramek.
  • Większa ilość strzelonych bramek
  1. Każdy zespół otrzymuje pamiątkowe medale, a trzy najlepsze zespoły nagrody rzeczowe.
  2. Najlepszy zawodnik, bramkarz i strzelec turnieju otrzymuje pamiątkową statuetkę.
  • Najlepszego zawodnika i bramkarza dla każdej grupy wiekowej wybierają trenerzy/opiekunowie zespołów.
  • Nie można głosować na swoich zawodników
  1. W ramach turnieju organizatorzy zapewniają nocleg oraz wyżywienie (od obiadu w czwartek 20 czerwca do obiadu w niedziele 23 czerwca 2019).
  • Koszt pobytu jednej osoby wynosi 290 zł. (jeden trener w zespole gratis)
  1. W ramach wpisowego organizator zapewnia pamiątkowe puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.
  2. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy pozostawione w szatniach oraz samochody pozostawione na parkingu.
  3. Za zniszczenia powstałe na obiekcie piłkarskim gdzie będą rozgrywane mecze , oraz na obiekcie gdzie drużyny będą zakwaterowane na czas turnieju odpowiada sprawca czynu.
  4. Organizator nie ubezpiecza zawodników i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe zdarzenie wynikłe podczas turnieju.
  5. Organizatorzy gwarantują opieką medyczną podczas trwania turnieju.
  6. Organizator zapewnia dowóz i odwóz z bazy noclegowej na stadion miejski.
  7. Zgłoszenie i przystąpienie do zawodów jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu turnieju.
  8. Interpretacja powyższego regulaminu należy do organizatora turnieju.

 WSTĘPNY HARMONOGRAM TURNIEJU IRAS CUP 2019

Czwartek 20.06.2019

  • 11.00 – 13.00 Przyjazd uczestników i zakwaterowanie uczestników V edycji turnieju „Iras CUP 2019” na OW Kusy Dwór i OW Omega
  • 14.30 Przywitanie uczestników turnieju przez Burmistrza Czaplinka
  • 14.30-15.00 Przemarsz ulicami Czaplinka na stadion miejski wraz z orkiestrą
  • 15.00-15.30 Prezentacja oraz powitanie wszystkich zespołów na stadionie
  • 15.30-15.45 Uroczyste otwarcie turnieju przez Prezes KS IRAS
  • 16.00-19.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2006/2007,2008 i 2009/2010.
  • 20.00-20.30 Kolacja
  • 21.30-23.00  Spotkanie z trenerami, ambasadorami ,władzami Czaplinka i zarządem KS Iras Czaplinek w OW Kusy Dwór

ATRAKCJE PODCZAS ROZGRYWEK NA STADIONIE:

  • Fotobudka
  • SKIMBOARD
  • DARTS
  • Malowanie włosów

Piątek 21.06.2019

  • 7.00-8.30 Śniadanie
  • 9.00-13.30 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika  2006/2007,2008 i 2009/2010
  • 13.35-13.55 Pokazowy trening bramkarski szkółki bramkarskiej GOALKEEPER, który poprowadzi Siergiej Szypowski i Kacper Tomaszewicz
  • 13.00-15.00 Obiad
  • 14.00-18.30 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika  2006/2007,2008 i 2009/2010
  • 19.00-20.45 Kolacja na ośrodku wypoczynkowym
  • 19.30-21.30 Kursokonferencja dla trenerów
  • 21.00 Wieczorne spotkanie integracyjne rodziców, opiekunów i dzieci (DJ)

ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW STADION:

  • Rejs statkiem wycieczkowy po j. Drawsko
  • SKIMBOARD
  • DARTS
  • Malowanie twarzy
  • Bańki

ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW OW Kusy Dwór:

  • Darts
  • BUMPER BALLS

Sobota 22.06.2019

  • 7.00-8.30 Śniadanie
  • 9.00-14.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika  2006/2007,2008 i 2009/2010
  • 11.00-15.00 Turniej strzelecki z broni pneumatycznej dla uczestników IRAS CUP 2019 prowadzony przez Klub Strzelecki KALIBER 22
  • 13.30-15.30 Obiad
  • 14.00-18.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika  2006/2007,2008 i 2009/2010
  • 18.30-19.30 Kolacja na ośrodku wypoczynkowym
  • 20.00 – 00.00   – Koncerty w amfiteatrze:
  • Liber & Ino Ros
  • After Party
  • Mig

ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW STADION:

  • Rejs statkiem wycieczkowym po j. Drawsko
  • Darts
  • BUMPER BALLS

Niedziela 23.06.2019

  • 6.30-8.30 Śniadanie
  • 8.00-12.00 Rozgrywki piłkarskie zgodnie z terminarzem rocznika 2006/2007,2008 i 2009/2010
  • 12.00-13.00 Mecze finałowe
  • 13.00 Pokazy
  • 13.30-14.00 Ceremonia zakończenia turnieju Iras CUP 2019 w czaplineckim amfiteatrze
  • Wręczenie pamiątkowych, medali, dyplomów, rozdanie nagród – amfiteatr
  • Zakończenie turnieju.
  • 14.30-16.00 Obiad

W A Ż N E !!!

Posiłki wydawane będą dla całych grup!

Zespoły zgłoszone do turnieju IRAS CUP 2019

20-23.06.2019 r

Rocznik 2006/07

KS Iras Czaplinek 2006 ⚽ KS Iras Czaplinek r.2007 ⚽ MUKS Żaki Szczecin 2006 ⚽ Salos Szczecin 2006 ⚽ Błękitni Stargard 2006⚽ Sparta Gryfice 2007 ⚽ Bałtyk Koszalin 2006 ⚽ Bałtyk Koszalin 2007 ⚽ AP Gryf Kamień Pomorski ⚽ FASE Szczecin 2007 I ⚽ FASE Szczecin 2007 II ⚽ AP Kotwica Kołobrzeg

Rocznik 2008

KS Iras Czaplinek 2008 I⚽ Pionier 95 Borne Sulinowo ⚽ AP Szczecinek ⚽ Błękitni Stargard ⚽ Salos Szczecin I⚽ Sparta Gryfice ⚽ Marlow Niemcy ⚽ KS Iras Czaplinek 2008 II ⚽ Salos Szczecin II

Rocznik 2009/10

KS Iras Czaplinek I 2009/10 ⚽ KS Iras Czaplinek II 2009/10 ⚽ Garbarnia Kępice 2009 ⚽ Gryf Kamień Pomorski 2009 ⚽ AP Technik Świdwin 2009 ⚽ AP Szczecinek 2009 ⚽ Salos Szczecin I 2009 ⚽ Salos Szczecin II 2009 ⚽ Junior Police 2009 ⚽ Bizon Cerkwica 2009 ⚽ FA Gryfice 2009 ⚽ Pogoń Szczecin 2009

IRAS CUP 2019

Rocznik 2006/07

Czwartek 20 czerwca 2019 r

Mecze grupowe A i B

Nr
meczu
GrupaGodz.Nazwa drużynWynik
1A16.00Błękitni Stargard (2006) - KS Iras II Czaplinek (2007)2-0
2B16.30Bałtyk Koszalin (2006) - MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006)1-0
3A17.00Salos Szczecin (2006) - Bałtyk Koszalin (2007)2-0
4B17.30KS Iras I Czaplinek (2006) - FASE II Szczecin (2007)0-3
5A18.00AP Gryf Kamień pom (2007) - FASE I Szczecin (2007)1-2
6B18.30AP Kotwica Kołobrzeg (2007) - Sparta Gryfice (2007)2-1

 

Piątek 21 czerwca 2019 r

Mecze grupowe A i B

Nr
meczu
GrupaGodz.Nazwa drużynWynik
7A9.00Błękitni Stargard (2006) - Bałtyk Koszalin (2007)1-0
8A9.30KS Iras II Czaplinek (2007) - Fase I Szczecin (2007)0-2
9A10.00Salos Szczecin (2006) - AP Gryf Kamień pom (2007)2-1
10A10.30Błękitni Stargard (2006) - FASE I Szczecin (2007)0-0
11A11.00Bałtyk Koszalin (2007) - AP Gryf Kamień pom (2007)1-2
12A11.30KS Iras II Czaplinek (2007) - Salos Szczecin (2006)0-3
13A12.00Błękitni Stargard (2006) - AP Gryf Kamień pom (2007)0-0
14A12.30FASE I Szczecin (2007) - Salos Szczecin (2006)1-0
15A13.00Bałtyk Koszalin (2007) - KS Iras II Czaplinek (2007)1-0
16B14.00Bałtyk Koszalin (2006) - FASE II Szczecin (2007)0-0
17B14.30MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006) - Sparta Gryfice (2007)2-0
18B15.00KS Iras I Czaplinek (2006) - AP Kotwica Kołobrzeg (2007)2-1
19B15.30Bałtyk Koszalin (2006) - Sparta Gryfice (2007)3-1
20B16.00FASE II Szczecin (2007) - AP Kotwica Kołobrzeg (2007)1-0
21B16.30MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006) - KS Iras I Czaplinek (2006)5-0
22B17.00Bałtyk Koszalin (2006) - AP Kotwica Kołobrzeg (2007)3-0
23B17.30Sparta Gryfice (2007) - KS Iras I Czaplinek (2006)1-1
24B18.00FASE II Szczecin (2007) - MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006)0-4

Sobota 22 czerwca 2019 r

Dokończenie gier grupowych A i B

Nr
meczu
GrupaGodz.Nazwa drużynWynik
25A9.00Błękitni Stargard (2006) - Salos Szczecin (2006)0-0
26B9.30Bałtyk Koszalin (2006) - KS Iras I Czaplinek (2006)3-0
27A10.00AP Gryf Kamień pom (2007) - KS Iras II Czaplinek (2007)6-0
28B10.30AP Kotwica Kołobrzeg (2007) - MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006)0-1
29A11.00FASE I Szczecin (2007) - Bałtyk Koszalin (2007)1-3
30B11.30Sparta Gryfice (2007) - FASE II Szczecin (2007)

TABELA GRUPY A

Lp.Nazwa zespołu123456PunktyBramkiMiejsce
1Błękitni Stargard (2006)0-00-00-01-02-093:03
2Salos Szczecin (2006)0-02-10-12-03-0107:22
3AP Gryf Kamień pom (2007)0-01-21-22-16-0710:54
4FASE I Szczecin (2007)0-01-02-11-32-0106:41
5Bałtyk Koszalin (2007)0-10-21-23-11-065:65
6KS Iras Czaplinek II (2007)0-20-30-60-20-100:146

TABELA GRUPY B

Lp.Nazwa zespołu123456PunktyBramkiMiejsce
1Bałtyk Koszalin (2006)3-03-03-10-01-0
2KS Iras I Czaplinek (2006)0-32-11-10-30-5
3AP Kotwica Kołobrzeg (2007)0-31-22-10-1
4Sparta Gryfice (2007)1-31-11-20-2
5FASE II Szczecin (2007)0-03-01-00-4
6MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006)0-15-02-04-0

Sobota 22 czerwca 2019 r

Baraże do ćwierćfinałów

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
R1A3 - B612.00Błękitni Stargard (2006) - Sparta Gryfice (2007)1-0
R2B3 - A612.30FASE II Szczecin (2007) - KS Iras Czaplinek II (2007)4-0
R3A4 - B513.00AP Gryf Kamień pom (2007) - AP Kotwica Kołobrzeg (2007)1-3
R4B4 - A513.30KS Iras I Czaplinek (2006) - Bałtyk Koszalin (2007)2-0

* P – przegrany zespół danego numeru meczu

* Z – zwycięski zespół danego numeru meczu

Sobota 22 czerwca 2019 r

Ćwierćfinały

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
K1B2 - Z R115.00MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006) - Błękitni Stargard (2006)0-0, (3-2)
K2A2 - Z R215.30Salos Szczecin (2006) - FASE II Szczecin (2007)0-0 (2-3)
K3B1 - Z R316.00Bałtyk Koszalin (2006) - AP Kotwica Kołobrzeg1-1, (3-1)k
K4A1 - Z R416.30FASE I Szczecin (2007) - KS Iras I Czaplinek (2006)0-3

Sobota 22 czerwca 2019 r

Baraże miejsca 9-12

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
R5P R1 - P R417.00Sparta Gryfice (2007) - Bałtyk Koszalin (2007)1-0
R6P R2 - P R317.30KS Iras Czaplinek II (2007) - AP Gryf Kamień pom (2007)2-1

Sobota 22 czerwca

Baraże miejsca 5-8

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
R7P K1 - P K418.00Błękitni Stargard (2006) -1-1,(2;0)k
R8P K2 - P K318.30Salos Szczecin (2006) - AP Kotwica Kołobrzeg1-0

 

Niedziela 23 czerwca

Półfinały

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M1Z K1 - Z K49.00MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006) - KS Iras I Czaplinek (2006)2-0
M2Z K2 - Z K39.30FASE II Szczecin (2007)- Bałtyk Koszalin (2006)0-0,(3-4)K

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 11 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M3P R5 - P R610.00Bałtyk Koszalin (2007) - AP Gryf Kamień pom0-1

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 9 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M4Z R5 - Z R610.30Sparta Gryfice (2007) - KS Iras Czaplinek II (2007)1-0

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 7 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M5P R7 - P R811.00FASE I Szczecin (2007) - AP Kotwica Kołobrzeg1-1,(2-3)k

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 5 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M6Z R7 - Z R811.30Błękitni Stargard (2006) - Salos Szczecin (2006)0-0,(6-5)k

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 3 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M7P M1 - P M212.00KS Iras I Czaplinek (2006)- FASE II Szczecin (2007)0-2

Niedziela 23 czerwca

WIELKI FINAŁ

Mecz o 1 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M8Z M1 - Z M212.30MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006) - Bałtyk Koszalin (2006)1-0

IRAS CUP 2019

Rocznik 2008

Czwartek 20 czerwca 2019 r

Mecze grupowe A i B

Nr meczuGodz.Nazwa drużynWynik
116.00AP Szczecinek – Sparta Gryfice3-0
216.30Salos I Szczecin - Marlow3-0
317.00Błękitni Stargard – Salos II Szczecin2-0
417.30IRAS II Czaplinek – Pionier Borne Sulinowo 0-6
518.00IRAS I Czaplinek – Marlow1-0

Piątek 21 czerwca 2019 r

Mecze grupowe A i B

Nr
meczu
Godz.Nazwa drużynWynik
69.00Pionier Borne Sulinowo – Sparta Gryfice3-0
79.30Salos II Szczecin – Salos I Szczecin0-10
810.00Pionier Borne Sulinowo – Błękitni Stargard1-4
910.30AP Szczecinek – Salos I Szczecin2-6
1011.00Salos II Szczecin – Pionier Borne Sulinowo4-1
1111.30Błękitni Stargard – Sparta Gryfice3-0
1212.00Salos I Szczecin – Pionier Borne Sulinowo10-0
1312.30Błękitni Stargard – AP Szczecinek 0-2
1413.00Sparta Gryfice – Salos II Szczecin0-3
1514.00Marlow – Salos II Szczecin4-1
1614.30IRAS II Czaplinek – Błękitni Stargard 1-8
1715.00Pionier Borne Sulinowo – Marlow0-3
1815.30AP Szczecinek – Salos II Szczecin5-2
1916.00IRAS I Czaplinek – IRAS II Czaplinek 3-1
2016.30Sparta Gryfice – Salos I Szczecin 0-3
2117.00IRAS Czaplinek II – Marlow1-3
2217.30Błękitni Stargard – IRAS I Czaplinek 1-1
2318.00AP Szczecinek – IRAS II Czaplinek7-0

Sobota 22 czerwca 2019 r

Dokończenie gier grupowych A i B

Nr
meczu
Godz.Nazwa drużynWynik
249.00Marlow – Sparta Gryfice3-0
259.30Błękitni Stargard – Salos I Szczecin0-0
2610.00IRAS I Czaplinek – AP Szczecinek3-0
2710.30Błękitni Stargard – IRAS II Czaplinek8-1
2811.00Salos I Szczecin – IRAS I Czaplinek3-0
2911.30Marlow – Błękitni Stargard2-2
3012.00Salos I Szczecin – IRAS II Czaplinek5-1
3112.30Salos II Szczecin – IRAS I Czaplinek0-1
3213.00Pionier Borne Sulinowo – AP Szczecinek0-5
3313.30Sparta Gryfice – IRAS I Czaplinek0-3
3415.00Marlow – AP Szczecinek0-2
3515.30Salos II Szczecin – IRAS II Czaplinek3-0
3616.00IRAS Czaplinek I – Pionier Borne Sulinowo7-0

Tabela rocznik 2008

Lp.Nazwa zespołu123456789PunktyBramkiMiejsce
1Iras Czaplinek I3-10-31-01-07-01-13-03-0192
2Iras Czaplinek II1-31-50-31-30-61-80-73-038
3Salos I Szczecin3-05-110-03-010-00-06-23-0221
4Salos II Szczecin0-13-00-101-44-10-22-53-096
5Marlow0-13-10-34-13-02-20-23-0135
6Pionier Borne Sulinowo0-76-00-101-40-31-40-53-067
7Błękitni Stargard1-18-10-02-02-24-10-23-0154
8AP Szczecinek0-37-02-65-22-05-02-03-0183
9Sparta Gryfice0-30-30-30-30-30-30-30-309

Sobota 22 czerwca 2019 r

Baraże do ćwierćfinałów

Drużyny z miejsc 8-9

PRZEGRANA DRUŻYNA ZAJMUJE 9 MIEJSCE W TURNIEJU !!!

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
B1G8 – G916.30

Sobota 22 czerwca 2019 r

Ćwierćfinały

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
K1G3-G617.00AP Szczecinek - Salos II Szczecin1-0
K2G2-G717.30IRAS Czaplinek I - Pionier Borne Sulinowo5-0
K3G1- Z B118.00Salos I Szczecin - IRAS II Czaplinek9-0
K4G4-G518.30Błękitni Stargard - Marlow0-3

 

Niedziela 23 czerwca

Baraże miejsca 5-8

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
R7P K1 - P K49.00Salos II Szczecin - Błękitni Stargard0-2
R8P K2 - P K39.30Pionier Borne Sulinowo -- IRAS II Czaplinek4-2

Niedziela 23 czerwca

Półfinały

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M1Z K1 - Z K410.00AP Szczecinek - Marlow4-0
M2Z K2 - Z K310.30IRAS Czaplinek I - Salos I Szczecin

 

 

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 7 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M5P R7 - P R811.00Salos II Szczecin - IRAS II Czaplinek4-1

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 5 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M6Z R7 - Z R811.30Błękitni Stargard - Pionier Borne Sulinowo4-2

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 3 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M7P M1 - P M212.00Marlow - IRAS I Czaplinek2-0

Niedziela 23 czerwca

WIELKI FINAŁ

Mecz o 1 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M8Z M1 - Z M212.30AP Szczecinek - Salos I Szczecin2-1

IRAS CUP 2019

Rocznik 2009/10

Czwartek 20 czerwca  2019 r

Mecze grupowe A i B

Nr
meczu
GrupaGodz.Nazwa drużynWynik
1A16.00Garbarnia Kępice - AP Technik Świdwin2-2
2B16.30KS Iras Czaplinek II - Bizon Cerkwica1-12
3A17.00Salos Szczecin II - KS Iras Czaplinek I3-1
4B17.30Salos Szczecin I - FA Gryfice5-3
5A18.00APN Junior Police - Pauza-
6B18.30AP Gryf Kamień pom - AP Szczecinek1-0

Piątek 21 czerwca 2019 r

Mecze grupowe

Nr
meczu
GrupaGodz.Nazwa drużynWynik
7A9.00KS Iras Czaplinek I - APN Junior Police0-5
8A9.30Pauza - AP Technik Świdwin-
9A10.00Salos Szczecin II - Garbarnia Kępice1-4
10A10.30APN Junior Police - AP Technik Świdwin1-1
11A11.00KS Iras Czaplinek I - Garbarnia Kępice0-4
12A11.30Pauza - Salos Szczecin II-
13A12.00APN Junior Police - Garbarnia Kępice0-4
14A12.30AP Technik Świdwin - Salos Szczecin II4-2
15B13.00KS Iras Czaplinek I - Pauza-
16B14.00KS Iras Czaplinek II - FA Gryfice0-4
17B14.30AP Szczecinek - Bizon Cerkwica2-1
18B15.00Salos Szczecin I - AP Gryf Kamień pom1-0
19B15.30KS Iras Czaplinek II - AP Szczecinek1-8
20B16.00FA Gryfice - AP Gryf Kamień pom0-4
21B16.30Bizon Cerkwica - Salos Szczecin I2-3
22B17.00KS Iras Czaplinek II - AP Gryf Kamień pom0-5
23B17.30AP Szczecinek - Salos Szczecin I0-1
24B18.00FA Gryfice - Bizon Cerkwica0-4

Sobota 22 czerwca 2019 r

Dokończenie gier grupowych

Nr
meczu
GrupaGodz.Nazwa drużynWynik
25A9.00APN Junior Police - Salos Szczecin II8-1
26B9.30KS Iras Czaplinek II - Salos Szczecin I0-6
27A10.00Garbarnia Kępice - Pauza-
28B10.30AP Gryf Kamień pom - Bizon Cerkwica2-1
29A11.00AP Technik Świdwin - KS Iras Czaplinek I7-0
30B11.30AP Szczecinek - FA Gryfice

Tabela grupy A rocznik 2009/10

Lp.Nazwa zespołu123456PunktyBramkiMiejsce
1KS Iras Czaplinek I1-30-40-70-5-01:19A5
2Salos Szczecin II3-11-42-41-8-37:17A4
3Garbarnia Kępice4-04-12-24-0-1014:3A1
4AP Technik Świdwin7-04-22-21-1-814:5A2
5APN Junior Police5-08-10-41-1-714:6A3
6

Tabela grupy B rocznik 2009/10

Lp.Nazwa zespołu123456PunktyBramkiMiejsce
1KS Iras Czaplinek II0-60-51-80-41-1203:35B6
2Salos Szczecin I6-01-01-05-33-21516:5B1
3AP Gryf Kamień pom5-00-11-04-02-11212:2B2
4AP Szczecinek8-10-10-14-02-1914:4B3
5FA Gryfice4-03-50-40-40-437:17B5
6Bizon Cerkwica12-12-31-21-24-0620:8B4

Sobota 22 czerwca 2019 r

Baraże do ćwierćfinałów

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
R1A3 - B612.00APN Junior Police - KS Iras Czaplinek II11-1
R2B3 - A612.30AP Szczecinek - Pauza-
R3A4 - B513.00Salos Szczecin II - FA Gryfice2-1
R4B4 - A513.30Bizon Cerkwica - KS Iras Czaplinek I2-1

* P – przegrany zespół danego numeru meczu

* Z – zwycięski zespół danego numeru meczu

Sobota 22 czerwca 2019 r

Ćwierćfinały

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
K1B2 - Z R115.00AP Gryf Kamień pom - APN Junior Police0-2
K2A2 - Z R215.30AP Technik Świdwin - AP Szczecinek1-2
K3B1 - Z R316.00Salos Szczecin I - Salos Szczecin II1-1, (3-2)K
K4A1 - Z R416.30Garbarnia Kępice - Bizon Cerkwica3-0

Sobota 22 czerwca

Baraże miejsca 9-12

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
R5P R1 - P R417.00KS Iras Czaplinek II - KS Iras Czaplinek I0-10
R6P R2 - P R317.30PAUZA - FA Gryfice-

Sobota 22 czerwca

Baraże miejsca 5-8

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
R7P K1 - P K418.00AP Gryf Kamień pom - Bizon Cerkwica2-1
R8P K2 - P K318.30AP Technik Świdwin - Salos Szczecin II2-1

Niedziela 23 czerwca

Półfinały

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
R7Z K1 - Z K49.00APN Junior Police - Garbarnia Kępice1-1,(8-9)K
R8Z K2 - Z K39.30AP Szczecinek - Salos Szczecin I1-2

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 11 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M3P R5 - P R610.0KS Iras Czaplinek II -PAUZA-

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 9 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M4Z R5 - Z R610.30KS Iras Czaplinek I - FA Gryfice3-3,(4-3)K

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 7 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M5P R7 - P R811.00Bizon Cerkwica - Salos Szczecin II2-0

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 5 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M6Z R7 - Z R811.30AP Gryf Kamień pom - AP Technik Świdwin0-3

Niedziela 23 czerwca

Mecz o 3 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M7P M1 - P M212.00APN Junior Police - AP Szczecinek2-0

Niedziela 23 czerwca

WIELKI FINAŁ

Mecz o 1 miejsce

Nr
meczu
Numer
zespołu
Godz.Nazwa drużynWynik
M8Z M1 - Z M212.30Garbarnia Kępice - Salos Szczecin I2-0

GALERIA Z TURNIEJU IRAS CUP 2019

Klasyfikacja końcowa turnieju

IRAS CUP 2019

ROCZNIK 2006/2007

1. MUKS Żaki Szczecin Dąbie (2006)

2. Bałtyk Koszalin (2006)

3. FASE II Szczecin (2007)

ROCZNIK 2008

1. AP Szczecinek 

2. Salos I Szczecin

3. Marlow Niemcy

ROCZNIK 2009/2010
1. Garbarnia Kępice 

2. Salos Szczecin I

3. APN Junior Police 

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU :

  • ROCZNIK 2006/07 – Dyguda Alan (Bałtyk Koszalin 2006)
  • ROCZNIK 2008- Brodziński Stanisław (Salos I Szczecin)
  • ROCZNIK 2009/10- Adam Piątak (Garbarnia Kępice)

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU :

  • ROCZNIK 2006/07- Szymczak Emilia (MUKS Żaki Szczecin)
  • ROCZNIK 2008- Tim Floter (Marlow)
  • ROCZNIK 2009/10- Sohol Wiktor (Salos I Szczecin)

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU W POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKACH :

  • ROCZNIK 2006/07- Ratajczyk Filip (MUKS Żaki Szczecin)
  • ROCZNIK 2008- Cieślak Jędrzej (AP Szczecinek)
  • ROCZNIK 2009/10- Stawicki Filip (Bizon Cerkwica)

NAJLEPSZY STRZELEC  TURNIEJU : Błażej Buca (KS IRAS Czaplinek 2008)

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU : Dominika Borowczyk (KS IRAS Czaplinek 2008)

NAJLEPSZY ZAWODNIK FAIR PLAY: Jakub Janeda (MUKS Żaki Szczecin)

Organizator turnieju IRAS CUP 2019

Współorganizator turnieju IRAS CUP 2019

Sponsorzy turnieju IRAS CUP 2019

Główni sponsorzy:

Sponsorzy techniczni:

Ambasadorzy:

⚽ Dariusz Adamczuk

⚽ Marek Citko

⚽ Czesław Michniewicz

⚽ Miłosz Stępiński

⚽ Siergiej Szypowski

⚽ Zawodnicy Pogoń Szczecin

Patronat medialny:

Sponsorzy turnieju:

⚽ Jarek Bojdo  – Malowanie proszkowe i piaskowanie

⚽ Sadogród – Ogrodnictwo Jacek Sadowski

⚽ Zbigniew Dudor

⚽ Zagorzały Sympatyk Sportu

⚽ Bar nad Jeziorem – Bogumiła Szczepańska

⚽ MEBKUS – Mirosław Kusa

⚽ Skarby z Jeziora

⚽ Auto-Handel PIONIER – Sylwia Czech

⚽ ŚWIAT POŚCIELI – Kamil Lutyński

⚽ Radosław Pawłowicz

⚽ PAWTRANS – Paweł Paliniewicz

⚽ LIFE STYLE

⚽ DOROSSE – Studio urody i relaksu

⚽ Akademia Sztuki Florystycznej – Edyta Kozak

⚽ Wacław Mierzejewski

⚽ Piotr Milko

⚽ Edyta Kozak

⚽ Przemysław Jura

⚽ Ewa Zajul

⚽ Erwin Biegajło

⚽ Jarosław Tarnowski

  Southpharm – Jarosław Nowakowski

⚽ Aneta Kaznowska

⚽ Sympatycy Sportu

⚽ Usługi budowlane –  Krzysztof i Dorota Hopa

⚽ Agnieszka i Mariusz Gołdyka

⚽ Karolina Bujnowska

⚽ Salon Fryzjerski OLESZKIEWICZ

⚽ Restauracja PARADISE – Mariola i Robert Siutyła

⚽ BUD-MEB Piotr Worsowicz

⚽ CAFE BAR Jan Trocki

⚽ FAST FOOD Wojciech Kusa

⚽ Wiesława Mróz

⚽ Krzysztof Kusa

⚽ Sylwia i Łukasz Stróżyk

⚽ NA MAXA Piotr Kukuła

⚽ Borys Seweryn

⚽ Monika Szemandera i Wojciech Łopata

⚽ Alan Rabe

⚽ ESSERE BELLA SALON URODY – Anna Urban

⚽ Piotr Michaś

⚽ C-TECH – Cezary Czepe

⚽ J-TECH- Jacek Lech

⚽ ELTIK Mirosław Truskowski

⚽ MOTO-STYL Piotr Białach

⚽ KONKRET – Andrzej Krella