IRAS CUP 2015 - Turniej Piłki Nożnej dla dzieci

Piątek 1 maja 2015

11.00 – 12.00 – przyjazd wszystkich uczestników i zakwaterowanie na Ośrodku Wczasowym KUSY DWÓR
12.00 – 13.00 – obiad na Ośrodku Wczasowym KUSY DWÓR  (przejazd uczestników autobusami “IRAS” na rynek)
13.15 – 13.30  – przywitanie uczestników przez Burmistrza Czaplinka na rynku
13.30 – 14.00 – przemarsz drużyn z rynku na stadion miejski prowadzony przez orkiestrę dętą ze Złocieńca
14.00 – 14.30 – przedstawienie drużyn i oficjalne otwarcie turnieju przez zarząd KS IRAS
14.40 – 19.00 – mecze eliminacyjne w grupach
18.00 – 20.00 – kolacja dla wszystkich uczestników na O.W. KUSY DWÓR
20.30              – spotkanie trenerów z zarządem KS IRAS, władzami Czaplinka, ambasadorami, sponsorami …

Sobota 2 maja 2015

07.00 – 09.00 – śniadanie na Ośrodku Wczasowym KUSY DWÓR
08.00 – 19.00 – mecze eliminacyjne
13.00 – 15.00 – obiad na Ośrodku Wczasowym KUSY DWÓR
20.00             – grill dla uczestników

Niedziela 3 maja 2015

07.00 – 09.00 – śniadanie na Ośrodku Wczasowym KUSY DWÓR
08.00 – 11.50 – mecze o poszczególne miejsca
12.00              – mecze finałowe
13.00              – zakończenie IRAS CUP 2015 (rozdanie nagród)
13.30 – 15.00 – obiad i wyjazd uczestników

Rocznik 2003

FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN FOOTBALL ACADEMY SZCZECIN

AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA SZCZECINEK AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA SZCZECINEK

AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEG AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEG

stal-szczecin STAL SZCZECIN

logo_salos SALOS SZCZECIN

jantar logo JANTAR USTKA

herb_kkpn BAŁTYK KOSZALIN

ksiras IRAS CZAPLINEK – GOSPODARZ TURNIEJU

 

Rocznik 2005

gwardia_warszawaGWARDIA WARSZAWA-AKTUALNY MISTRZ POLSKI W KATEGORII U-10

chlebnia Grodzisk MazowieckiAKADEMIA PIŁKARSKA CHLEBNIA GRODZISK MAZOWIECKI 1 I 2

błękitni Stargard SzczecińskiBŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI

Gwardia KoszalinGWARDIA KOSZALIN

znicz PruszkówZNICZ PRUSZKÓW

gryf SłupskGRYF SŁUPSK

łochowoMKS ŁOCHOWO

Górnik ŁęcznaGÓRNIK ŁĘCZNA

138px-Wappen_MarlowDRUŻYNA Z MARLOW-NIEMCY

Piątek 1 maja 2015 roku

Rocznik 2005, grupa A i B

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużyn
1A14.40Iras Czaplinek - AP Chlebnia I
2B15.00Gwardia Koszalin - AP Chlebnia II
3A15.20Gwardia Warszawa I - Znicz Pruszków
4B15.40Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
5A16.00Gryf Słupsk - Niemcy
6B16.20Stal Szczecin - Mks Łochowo
7A16.40Iras Czaplinek - Znicz Pruszków
8B17.00Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard
9A17.20AP Chlebnia I - Niemcy
10B17.40AP Chlebnia II - Mks Łochowo
11A18.00Gwardia Warszawa I - Gryf Słupsk
12B18.20Górnik Łęczna - Stal Szczecin

Rocznik 2003

Nr meczuNr zespołuGodzinaNazwa drużyn
11-214.40IRAS Czaplinek - AP KOTWICA Kołobrzeg
23-415.05STAL Szczecin - FA Szczecin
35-615.30BAŁTYK Koszalin - SALOS Szczecin
47-815.55AP REISSA Szczecinek - JANTAR Ustka
53-616.20STAL Szczecin - SALOS Szczecin
62-516.45AP KOTWICA Kołobrzeg - BAŁTYK Koszalin
71-717.10IRAS Czaplinek - AP REISSA Szczecinek
84-817.35FA Szczecin - JANTAR Ustka
92-618.00AP KOTWICA Kołobrzeg - SALOS Szczecin
101-518.25IRAS Czaplinek - BAŁTYK Koszalin
114-718.50FA Szczecin - AP REISSA Szczecinek

Sobota 2 maja 2015 roku

Rocznik 2005, grupa A i B

Nr meczuGrupaGodzinaNazwa drużyn
13A08.00Iras Czaplinek - Niemcy
14B08.20Gwardia Koszalin - Mks Łochowo
15A08.40AP Chlebnia I - Gwardia Warszawa I
16B09.00AP Chlebnia II - Górnik Łęczna
17A09.20Znicz Pruszków - Gryf Słupsk
18B09.40Błękitni Stargard - Stal Szczecin
19A10.00Iras Czaplinek - Gwardia Warszawa I
20B10.20Gwardia Koszalin - Górnik Łęczna
21A10.40AP Chlebnia I - Gryf Słupsk
22B11.00AP Chlebnia II - Stal Szczecin
23A11.20Niemcy - Znicz Pruszków
24B11.40Mks Łochowo - Błękitni Stargard
25A12.00Gryf Słupsk - Iras Czaplinek
26B12.20Stal Szczecin - Gwardia Koszalin
27A12.40Znicz Pruszków - AP Chlebnia I
28B13.00Błękitni Stargard - AP Chlebnia II
29A13.20Niemcy - Gwardia Warszawa I
30B13.40Mks Łochowo - Górnik Łęczna

Rocznik 2003

Nr meczuNr zespołuGodzinaNazwa drużyn
123-810.00STAL Szczecin - JANTAR Ustka
131-610.25IRAS Czaplinek - SALOS Szczecin
144-510.50FA Szczecin - BAŁTYK Koszalin
153-711.15STAL Szczecin - AP REISSA Szczecinek
162-811.40AP KOTWICA Kołobrzeg - JANTAR Ustka
173-512.05STAL Szczecin - BAŁTYK Koszalin
182-712.30AP KOTWICA Koł. - AP REISSA Szczecinek
191-412.55IRAS Czaplinek - FA Szczecin
206-813.20SALOS Szczecin - JANTAR Ustka
212-313.45AP KOTWICA Koł. - STAL Szczecin
224-614.10FA Szczecin - SALOS Szczecin
237-514.35AP REISSA Szczecinek - BAŁTYK Koszalin
241-815.00IRAS Czaplinek - JANTAR Ustka
256-716.30SALOS Szczecin - AP REISSA Szczecinek
262-416.55AP KOTWICA Kołobrzeg - FA Szczecin
273-117.20STAL Szczecin - IRAS Czaplinek
285-817.45BAŁTYK Koszalin - JANTAR Ustka

Regulamin turnieju IRAS CUP 1 – 3 maja 2015 rok, Rocznik: 2003 i młodsi

Artykuł 1 – organizator turnieju

Organizatorem turnieju jest Klub Sportowy Iras Czaplinek , głównym sponsorem turnieju jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „IRASIRENEUSZ GACKI.

Organizator turnieju zobowiązuje się do :

– prowadzenia ewidencji zawodników , oraz statystyki turnieju

– opracowania terminarza turniejowego

– weryfikacji wyników meczów

– zapewnienia obsady sędziowskiej na poszczególne mecze

– posiadania apteczki pierwszej pomocy i ratownika podczas wszystkich meczów,a w razie potrzeby wezwania karetki pogotowia ratunkowego.

 

Artykuł 2 – miejsce i termin rozgrywania meczów

Turniej odbywał się będzie na stadionie Lecha Czaplinek na głównej płycie boiska z nawierzchnią trawiastą z boiskiem podzielonym na pół i wyznaczeniem dwóch boisk dla dwóch roczników w dniach 1 – 3 maja 2015 roku godziny rozgrywania meczów w danych dniach zamieszczone będą w terminarzu rozgrywek.

 

Artykuł 3 – zgłoszenie drużyny i zawodników do turnieju

Zgłoszenie zespołu do turnieju powinno nastąpić najpóźniej do dnia 29 marca 2015 roku . Liczy się kolejność zgłoszeń – do turnieju przyjąć możemy maksymalnie 12 drużyn. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest opłacenie wpisowego w wysokości 300 zł od drużyny najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2015 roku , oraz opłaty za udział za każdego zawodnika po 170 zł najpóźniej do dnia 20 kwietnia           2015 roku . Wszyscy zgłoszeni zawodnicy ( maksymalnie 12 zawodników w drużynie) muszą być urodzeni w 2003 roku lub młodsi ( wyjątek stanowią dziewczynki – mogą być urodzone w 2002 roku ). W turnieju mogą brać udział zawodnicy nie mający przeciwwskazań zdrowotnych do gry w piłkę nożną , oraz posiadający badania lekarskie lub zbiorczą listę potwierdzoną przez lekarza.

Wszyscy uczestnicy turnieju muszą mieć ze sobą dokument ze zdjęciem potwierdzający datę urodzenia.

Udział w turnieju oznacza zgodę na wykorzystywanie wizerunku uczestnika przez organizatora. Zgoda dotyczy zdjęć , filmów ( turniejowych ) z udziałem uczestników tylko i wyłącznie do celów promocyjnych tj. wszystkie media , strony internetowe.

 

Artykuł 4 – system rozgrywek

Turniej rozgrywany będzie w jednej grupie, w której wystartuje 8 zespołów. Obowiązuje system rozgrywek „każdy z każdym”. Gdy zespół nie stawi się do spotkania 15 min. od wyznaczonego terminu otrzyma walkower. Mecze zostaną rozegrane w ciągu trzech dni.

 

Artykuł 5 – nagrody

Organizatorzy zapewniają uczestnikom:

– każdy z zawodników otrzyma: pamiątkową czapeczkę, smycz, długopis i piłkę z logo organizatora.

– dla pierwszych trzech drużyn nagrody rzeczowe (1. stroje NIKE, 2. torby NIKE, 3Piłki NIKE) , puchary , dyplom , oraz medale

– dla pozostałych drużyn które zajmą miejsca od 4 do 8 puchar za każde miejsce w turnieju pamiątkowy dyplom , oraz pamiątkowe medale dla każdego zawodnika.

– nagrody indywidualne otrzymają najlepsi : zawodnik , bramkarz oraz strzelec turnieju.

– Wszystkie drużyny będą zakwaterowane wraz z pełnym wyżywieniem od dnia 1 maja 2015 roku rozpoczynając obiadem , do 3 maja 2015 roku kończąc obiadem na ośrodku Kusy Dwór w Czaplinku w pokojach 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym nad samym jeziorem Drawski.

– godziny posiłków dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju IRAS CUP

– piątek 1 maja 2015 roku obiad od godziny 12.00 do 13.00 , kolacja 18.30 do 20.00

– sobota 2 maja 2015 roku śniadanie od godziny 07.00 – 08.30 , obiad 13.30 – 15.00 , kolacja 18.30 – 20.00

– niedziela 3 maja 2015 roku śniadanie 08.00 – 09.30 , obiad 14.00 – 14.30

 

Artykuł 6 – przepisy gry

 – Czas trwania jednego spotkania – 2 x 10 minut.

– Gramy 7 zawodników w polu + bramkarz

– Ilość zmian jest nieograniczona , dozwolone są zmiany powrotne . Strefa zmian usytuowana jest przy linii bocznej boiska , zawodnik najpierw opuszcza plac gry dopiero w tym momencie może wejść jego zmiennik.

– Zawodnicy muszą posiadać buty miękkie lane, bez takiego obuwia zawodnik nie będzie mógł brać udziału w zawodach.

– Bramkarz wprowadza piłkę do gry w dowolny sposób , musi być kontakt piłki z podłożem na własnej połowie , bądź któryś z zawodników musi ją dotknąć ( czyli po opuszczeniu piłki za linią końcową bramkarz nie może zagrać piłki bezpośrednio za połowę boiska). Natomiast z gry bramkarz może wprowadzić piłkę za połowę boiska wyłącznie ręką , nie może wznowić szybkiego ataku nogą poza połowę boiska.

– Czasem gry dysponują tylko i wyłącznie sędziowie spotkań i tylko oni mogą przedłużyć spotkanie według ich uznania.

– Auty wprowadzane nogą za linii bocznych boiska , bramka zdobyta bezpośrednio z autu nie zostanie uznana.

– Rzuty wolne – wszystkie są pośrednie

– Przy rzutach rożnych , wolnych i autach zawodnik musi stać oddalony minimum 4 metry od piłki.

– Nie można zdobyć bramki bezpośrednio z rozpoczęcia gry.

– wszystkie mecze rozgrywane będą piłkami numer 4.

– Obowiązują kary czasowe : 1 , 2 , 5 minut , oraz czerwona kartka która wyklucza zawodnika z możliwości gry w danym meczu , oraz w następnym.

– Przy każe czasowej – jeżeli drużyna osłabiona straci bramkę to zawodnik ukarany wchodzi na plac gry.

– W obrębie boiska przebywać mogą wyłącznie zawodnicy trenerzy drużyn grających mecz , natomiast drużyny rozgrzewające się będą miały do tego wyznaczone miejsce kibice natomiast zajmują miejsca na trybunach stadionu.

 

Artykuł 7 – uwagi końcowe

– Interpretacja powyższego regulaminu należy do organizatora turnieju

– za zniszczenia powstałe na obiekcie piłkarskim gdzie będą rozgrywane mecze , oraz na obiekcie gdzie drużyny będą zakwaterowane na czas turnieju odpowiada sprawca czynu.

– bardzo prosimy o postawę FAIR PLAY podczas turnieju IRAS CUP.

– przyjazd drużyn uczestniczących w turnieju , oraz zakwaterowanie do godziny 11.00 , natomiast 11.15 odprawa z trenerami wszystkich drużyn.

O godzinie 12.00 przewidziany jest obiad dla wszystkich uczestników naszego turnieju , 13.15 ceremonia otwarcia , oraz przedstawienie wszystkich drużyn uczestniczącym w naszym turnieju , około godziny 14.40 przewidujemy rozpoczęcie pierwszymi meczami nasze rozgrywki więc proszę o zapoznanie się z rozpiską turniejową żeby pierwsze drużyny były gotowe do rozegrania swoich meczów po ceremonii otwarcia. Dalsze rozgrywki zostały rozpisane w naszym regulaminie.

Planowane zakończenie turnieju około godziny 12.45 ceremonią zamknięcia turnieju , rozdaniem pucharów , nagród , medali dla wszystkich uczestników . Po ceremonii zamknięcia turnieju wspólny obiad wszystkich uczestników turnieju po którym nastąpi wyjazd do domów około godziny 15.00.

– Dane do wpłaty (300 zł) na konto wpisowego , oraz udziału w turnieju: Klub Sportowy IRAS Czaplinek , ul. Wałecka 49 , 78-550 Czaplinek , Numer Konta Bankowego:

21-8581-1027-0413-1212-2000-0001.

– Bardzo prosimy także o informację danych do wystawienia rachunku za udział w turnieju.

– Udział w IRAS CUP oznacza akceptację powyższego regulaminu.

– POTWIERDZENIE UDZIAŁU PROSIMY PRZESŁAC NA

ADRES e-mail dorota.buca@op.pl do 12.04.2015.

– ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY I SPORTOWYCH EMOCJI .

Organizatorzy                                                                                                  IRAS CUP2015

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Handlowo -Usługowe
IRASIreneusz Gacki
78 – 550 Czaplinek ul. Pławieńska 9E
e-mail: iras@iras.com.pl 

ZAMÓWIENIE AUTOBUSU:
tel./fax   : 94/375 56-31
tel. kom : 509 660 978

Regulamin Turnieju IRAS CUP 2015, 1-3 maja 2015 rok, Rocznik 2005 i młodsi

Artykuł 1 – organizator turnieju

Organizatorem turnieju jest Klub Sportowy Iras Czaplinek , głównym sponsorem turnieju jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe ” IRASIRENEUSZ GACKI

Organizator turnieju zobowiązuje się do :

– prowadzenia ewidencji zawodników , oraz statystyki turnieju

– opracowania terminarza turniejowego

– weryfikacji wyników meczów

– zapewnienia obsady sędziowskiej na poszczególne mecze

– posiadania apteczki pierwszej pomocy i ratownika podczas wszystkich meczów ,a w razie potrzeby wezwania karetki pogotowia ratunkowego.

 

Artykuł 2 – miejsce i termin rozgrywania meczów

Turniej odbywał się będzie na stadionie Lecha Czaplinek na głównej płycie boiska z nawierzchnią trawiastą z boiskiem podzielonym na pół i wyznaczeniem dwóch boisk dla dwóch roczników w dniach 1 – 3 maja 2015 roku godziny rozgrywania meczów w danych dniach zamieszczone będą w terminarzu rozgrywek.

 

 Artykuł 3 – zgłoszenie drużyny i zawodników do turnieju

Zgłoszenie zespołu do turnieju powinno nastąpić najpóźniej do dnia 29 marca 2015 roku . Liczy się kolejność zgłoszeń – do turnieju przyjąć możemy maksymalnie 12 drużyn. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest opłacenie wpisowego w wysokości 300 zł od drużyny najpóźniej do dnia 2 kwietnia 2015 roku , oraz opłaty za udział za każdego zawodnika po 170 zł najpóźniej do dnia 10 kwietnia           2015 roku . Wszyscy zgłoszeni zawodnicy ( maksymalnie 12 zawodników w drużynie) muszą być urodzeni w 2005 roku lub młodsi ( wyjątek stanowią dziewczynki – mogą być urodzone w 2004 roku ). W turnieju mogą brać udział zawodnicy nie mający przeciwwskazań zdrowotnych do gry w piłkę nożną , oraz posiadający badania lekarskie lub zbiorczą listę potwierdzoną przez lekarza.

Wszyscy uczestnicy turnieju muszą mieć ze sobą dokument ze zdjęciem potwierdzający datę urodzenia.

 Udział w turnieju oznacza zgodę na wykorzystywanie wizerunku uczestnika przez organizatora. Zgoda dotyczy zdjęć , filmów ( turniejowych ) z udziałem uczestników tylko i wyłącznie do celów promocyjnych tj. wszystkie media , strony internetowe.

 

Artykuł 4 – system rozgrywek

 Turniej rozgrywany będzie w dwóch grupach A i B po sześć zespołów w każdej grupie systemem każdy z każdym . O miejscu w tabeli decyduje kolejno:

– ilość zdobytych punktów , w przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośrednie spotkanie , w przypadku dwóch drużyn z tą samą liczbą punktów decyduje ” mała tabelka ” , mecze bezpośrednie pomiędzy zainteresowanymi drużynami , stosunek bramkowy , większa ilość strzelonych bramek.

– Punktacja : zwycięstwo – 3 pkt. , remis – 1 pkt. , porażka – 0 pkt.

Jeżeli drużyna nie stawi się do gry o wyznaczonej godzinie to sędzia odgwizduje walkowera – spóźnienie może wynieść maksymalnie 5 minut.

Do ćwierćfinałów turnieju awansują po dwie najlepsze drużyny z dwóch grup które zajmą dwa pierwsze miejsca , drużyny które zajmą miejsca od trzeciego do szóstego zagrają w barażach o prawo gry w ćwierćfinale naszego turnieju. Baraże będą przedstawiały się następująco :

3 miejsce grupa A – 6 miejsce grupa B – mecz R 1

3 miejsce grupa B – 6 miejsce grupa A – mecz R 2

4 miejsce grupa A – 5 miejsce grupa B – mecz R 3

4 miejsce grupa B – 5 miejsce grupa A – mecz 3 4

Zwycięscy meczów barażowych zagrają w ćwierćfinale naszego turnieju tworząc pary z drużynami które wywalczyły bezpośredni awans zajmując dwa pierwsze miejsca w swoich grupach , pary meczów ćwierćfinałowych będą przedstawiały się następująco:

2 miejsce grupa B – wygrana drużyna z meczu R 1 – mecz K 1

2 miejsce grupa A – wygrana drużyna z meczu R 2 – mecz K 2

1 miejsce grupa B – wygrana drużyna z meczu R 3 – mecz K 3

1 miejsce grupa A – wygrana drużyna z meczu R 4 – mecz K 4

Przegrane zespoły z barażów o prawo gry w ćwierćfinale naszego turnieju zagrają w kolejnych barażach w których powalczą o prawo gry o miejsca 9 – 12 naszego turnieju. Pary barażów o miejsca 9 – 12 przedstawiają się następująco:

przegrana drużyna z meczu R 1 – przegrana drużyna z meczu R 4 – mecz R 5

przegrana drużyna z meczu R 2 – przegrana drużyna z meczu R 3 – mecz R 6

Przegrane zespoły z ćwierćfinału zagrają w kolejnych barażach w których powalczą o prawo gry o miejsca 5 – 8 naszego turnieju. Pary barażów o miejsca 5 – 8 przedstawiają się następująco:

przegrana drużyna z meczu K 1 – przegrana drużyna z meczu K 4 – mecz R 7

przegrana drużyna z meczu K 2 – przegrana drużyna z meczu K 3 – mecz R 8

Zespoły które wygrają swoje mecze w ćwierćfinale awansują do półfinału turnieju tworząc następujące pary:

wygrana drużyna z meczu K 1 – wygrana drużyna z meczu K 4 – mecz M 1

wygrana drużyna z meczu K 2 – wygrana drużyna z meczu K 3 – mecz M 2

Mecz o 11 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015

przegrana drużyna z meczu R 5 – przegrana drużyna z meczu R 6

Mecz o 9 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015

wygrana drużyna z meczu R 5 – wygrana drużyna z meczu R 6

Mecz o 7 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015

przegrana drużyna z meczu R 7 – przegrana drużyna z meczu R 8

Mecz o 5 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015

wygrana drużyna z meczu R 7 – wygrana drużyna z meczu R 8

Mecz o 3 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015

przegrana drużyna z meczu M 1 – przegrana drużyna z meczu M 2

Mecz o 1 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015

wygrana drużyna z meczu M 1 – wygrana drużyna z meczu M 2

 

Artykuł 5 – nagrody

 Organizatorzy zapewniają uczestnikom:

– dla pierwszych trzech drużyn nagrody rzeczowe , puchary , dyplom , oraz medale

– dla pozostałych drużyn które zajmą miejsca od 4 do 12 puchar za każde miejsce w turnieju pamiątkowy dyplom , oraz pamiątkowe medale dla każdego zawodnika.

– nagrody indywidualne otrzymają najlepsi : zawodnik , bramkarz oraz strzelec turnieju.

– Wszystkie drużyny będą zakwaterowane wraz z pełnym wyżywieniem od dnia 1 maja 2015 roku rozpoczynając obiadem , do 3 maja 2015 roku kończąc obiadem na ośrodku Kusy Dwór w Czaplinku w pokojach 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym nad samym jeziorem Drawski.

– godziny posiłków dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju IRAS CUP

– piątek 1 maja 2015 roku obiad od godziny 12.00 do 13.00 , kolacja 18.30 do 20.00

– sobota 2 maja 2015 roku śniadanie od godziny 07.00 – 08.30 , obiad 13.30 – 15.00 , kolacja 18.30 – 20.00

– niedziela 3 maja 2015 roku śniadanie 08.00 – 09.30 , obiad 14.00 – 14.30

 

Artykuł 6 – przepisy gry

 – Czas trwania gry 2 x 8 minut mecze grupowe , oraz 2 x 10 minut mecze barażowe i wszystkie mecze pucharowe.

– Gramy 6 zawodników w polu + bramkarz

– Ilość zmian jest nieograniczona , dozwolone są zmiany powrotne . Strefa zmian usytuowana jest za linią boczną boiska , zawodnik najpierw opuszcza plac gry dopiero w tym momencie może wejść jego zmiennik.

– Zawodnicy muszą posiadać buty miękkie lane , bez takiego obuwia zawodnik nie będzie mógł brać udziału w zawodach.

– Bramkarz wprowadza piłkę do gry w dowolny sposób , musi być kontakt piłki z podłożem na własnej połowie , bądź któryś z zawodników musi ją dotknąć ( czyli po opuszczeniu piłki za linią końcową bramkarz nie może zagrać piłki bezpośrednio za połowę boiska) . Natomiast z gry bramkarz może wprowadzić piłkę za połowę boiska wyłącznie ręką , nie może wznowić szybkiego ataku nogą poza połowę boiska.

– Czasem gry dysponują tylko i wyłącznie sędziowie spotkań i tylko oni mogą przedłużyć spotkanie według ich uznania.

– Auty wprowadzane nogą za linii bocznych boiska , bramka zdobyta bezpośrednio z autu nie zostanie uznana.

– Rzuty wolne – wszystkie są pośrednie

– Przy rzutach rożnych , wolnych i autach zawodnik musi stać oddalony minimum 4 metry od piłki.

– Nie można zdobyć bramki bezpośrednio z rozpoczęcia gry.

– wszystkie mecze rozgrywane będą piłkami numer 4.

– Obowiązują kary czasowe : 1 , 2 , 5 minut , oraz czerwona kartka która wyklucza zawodnika z możliwości gry w danym meczu , oraz w następnym .

– Przy każe czasowej – jeżeli drużyna osłabiona straci bramkę to zawodnik ukarany wchodzi na plac gry.

– W obrębie boiska przebywać mogą wyłącznie zawodnicy trenerzy drużyn grających mecz , natomiast drużyny rozgrzewające się będą miały do tego wyznaczone miejsce kibice natomiast zajmują miejsca na trybunach stadionu.

 

Artykuł 7 – uwagi końcowe

 – Interpretacja powyższego regulaminu należy do organizatora turnieju

– za zniszczenia powstałe na obiekcie piłkarskim gdzie będą rozgrywane mecze , oraz na obiekcie gdzie drużyny będą zakwaterowane na czas turnieju odpowiada sprawca czynu.

– bardzo prosimy o postawę FAIR PLAY podczas turnieju IRAS CUP.

– przyjazd drużyn uczestniczących w turnieju , oraz zakwaterowanie do godziny 11.00 , natomiast 11.15 odprawa z trenerami wszystkich drużyn.

O godzinie 12.00 przewidziany jest obiad dla wszystkich uczestników naszego turnieju , 13.15 ceremonia otwarcia , oraz przedstawienie wszystkich drużyn uczestniczącym w naszym turnieju , około godziny 14.40 przewidujemy rozpoczęcie pierwszymi meczami nasze rozgrywki więc proszę o zapoznanie się z rozpiską turniejową żeby pierwsze drużyny były gotowe do rozegrania swoich meczów po ceremonii otwarcia. Dalsze rozgrywki zostały rozpisane w naszym regulaminie.

Planowane zakończenie turnieju około godziny 12.45 ceremonią zamknięcia turnieju , rozdaniem pucharów , nagród , medali dla wszystkich uczestników . Po ceremonii zamknięcia turnieju wspólny obiad wszystkich uczestników turnieju po którym nastąpi wyjazd do domów około godziny 15.00.

– Dane do wpłaty na konto wpisowego , oraz udziału w turnieju: Klub Sportowy IRAS Czaplinek , ul. Wałecka 49 , 78-550 Czaplinek , Numer Konta Bankowego:

21-8581-1027-0413-1212-2000-0001.

– Bardzo prosimy także o informację danych do wystawienia rachunku za udział w turnieju.

– Udział w IRAS CUP oznacza akceptację powyższego regulaminu.

– ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY I SPORTOWYCH EMOCJI .

 Organizatorzy IRAS CUP 2015

 Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Handlowo -Usługowe
IRASIreneusz Gacki
78 – 550 Czaplinek ul. Pławieńska 9E
e-mail: iras@iras.com.pl 

ZAMÓWIENIE AUTOBUSU:
tel./fax   : 94/375 56-31
kom : 509 660 978